Pierwsze wrażenia ósmoklasistów po egzaminie

Dziś pierwszy dzień egzaminów ósmoklasisty. O godzinie 9.00 uczniowie rozpoczęli zmagania z zadaniami z języka polskiego. Jutro matematyka, a w czwartek- język obcy. 

Jakie pierwsze wrażenia?

 

Egzamin był ciekawy. Nie był bardzo trudny– mówi Magda ze Szkoły Podstawowej z Jaroszówki- Tematy podobały mi się, były przyjemne i można było dużo napisać. Bardzo liczyłam, aby można było przywołać „Latarnika” czy „Opowieść wigilijną” i była szansa, aby wypowiedzieć się właśnie na temat tych lektur. Mam nadzieję, że poszło mi dość dobrze i z niecierpliwością czekam na wyniki. Życzę powodzenia wszystkim ósmoklasistom w dalszych egzaminach. 

 

Ania, koleżanka z klasy Magdy, także mówi, że egzamin nie był trudny. Nie było niczego co by mnie zaskoczyło. Najbardziej obawiałam się, że będą „Syzyfowe Prace”.  Stres jest, jak u każdego. 

Wydaje się, że było łatwe. Cieszę się, że nie było rozprawki tylko przemówienie. I jestem zadowolony, że nie musiałem pisać o Panu Tadeuszu, czego się obawiałem. Pisałem o Małym Księciu, Latarniku, Balladynie i Quo Vadis. – mówi Kacper ze szkoły w Szczytnikach- Jeszcze matematyka i angielski, nigdy nic nie wiadomo, z czym przyjdzie się zmierzyć, i co będzie trudniejsze.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content