Parafiada w Niegowici już w najbliższą niedzielę

W niedzielę, 20 sierpnia, w Niegowici odbędzie się coroczna Parafiada zorganizowana przez Parafię Rzymskokatolicką pw. Wniebowzięcia NMP oraz Akcję Katolicką w Niegowici. 

Od godziny 14-tej na Orliku rozgrywać się będzie Rodzinny Powiatowy Turniej w Piłkę Siatkową o puchar Starosty Wielickiego.  Godzinę później rozpocznie się Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Gdów. Równocześnie animatorzy poprowadzą zabawy dla dzieci. Zgromadzona publiczność będzie mogła zobaczyć występ słowno-muzyczny niegowickiej Scholi oraz pokaz policyjny. Na scenie wystąpią „Mali Gdowianie”. Dalej konkursy rodzinne, koncert chóru „TUTTE LE CORDE” oraz pokazy Tańca Nowoczesnego. Następnie godzinny koncert Orkiestry Dętej z Sobolowa, a po nim rozstrzygnięcie konkursu wiedzy o św. Janie Pawle II z atrakcyjnymi nagrodami. Parafiadę zakończy główna atrakcja, widowisko „TEATR OGNIA – FOLKSHOW”.

Jak zawsze na gości czekać będą bezpłatne atrakcje dla dzieci, gastronomia, konkursy rodzinne i liczne dodatkowe niespodzianki.

Serdecznie zapraszamy ! 

20 sierpnia 2023 r. godz. 14:00

 

Autor: Redaktor 5

Udostępnij post na:

Skip to content