Otwarcie nowego żłobka w Bilczycach- trwa rekrutacja

art. sponsorowany

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Szukacie żłobka, w którym Wasze dziecko otrzyma troskliwą i przyjazną opiekę w warunkach sprzyjających jego radosnemu rozwojowi?

Już wkrótce RE-BUD Firma Usługowa Bogusława Darowska otwiera kolejny żłobek „Wesołe Krasnoludki – o wysokim standardzie, dostosowany do potrzeb osób / dzieci z niepełnosprawnościami w miejscowości Bilczyce 285 w Gminie GDÓW.

Do wzięcia udziału w projekcie zapraszamy wszystkich pracujących i pragnących powrócić na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i opieką nad dzieckiem do lat 3.

Niniejszy projekt skierowany jest WYŁĄCZNIE do osób zamieszkujących w Gminie Wiejskiej Gdów oraz:

  1. osób powracających do pracy/pragnących rozpocząć pracę, które w dniu rozpoczęcia udziału w projekcie
  2. pozostają bez pracy (zarówno osoby zarejestrowane, jak i nie zarejestrowane w UP) lub
  3. przebywają na urlopie macierzyńskim, rodzicielskim czy wychowawczym w związku
    z opieką nad dzieckiem do lat 3,
  4. osób pracujących, którym udział w projekcie umożliwi utrzymanie zatrudnienia.

Dlaczego nasz Niepubliczny Integracyjny Żłobek to dobre miejsce dla Twojego dziecka?

Wspieramy wszechstronny rozwój dziecięcych kompetencji i potrzeb: społecznych, emocjonalnych, motorycznych i poznawczych w ciekawy i inspirujący sposób poprzez – różnorodne zajęcia dodatkowe: plastyczne, muzyczne, edukacyjne, zajęcia z rytmiki.

W okresie opieki zapewnimy dzieciom w wieku od 20. tygodnia do lat 3 opiekę od poniedziałku do piątku w  godzinach 6.00 – 18.00.      Stała opłata wyniesie  tylko 312 zł/m-c.

 

Rekrutacja  już trwa – pobierz już dziś Dokumenty rekrutacyjne ze strony https://www.skrzatek.eu/zlobek-bilczyce-gdow/dokumenty/ !!!

Liczba dzieci przyjętych do Niepublicznego Żłobka „Wesołe Krasnoludki” w Bilczycach 285  jest ograniczona. Planujemy utworzenie miejsc dla 30. dzieci, w tym 3 z niepełnosprawnościami.

Jeśli chcesz, aby i Twoja pociecha trafiła pod opiekę troskliwego personelu w przyjaznym, bezpiecznym otoczeniu, skontaktuj się z nami!

Więcej informacji:  w Biurze Projektu – ul. Krakowska 8,  34-600 Limanowa  tel. 602-280-814  lub  na stronie internetowej żłobka ww.skrzatek.eu    i na naszym FB: Żłobek Wesołe Krasnoludki w Bilczycach koło Gdowa- zobacz tutaj

Pobierz naszą ulotkę: ULOTKA – rekrutacja GDÓW (1)

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content