Ostatnie dni na składanie prac w konkursie „Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańców wsi”

Na terenie naszej Gminy działa wiele jednostek OSP, może wśród nich znajdą się jednostki chętne do wzięcia udziału w konkursie gdzie można wygrać wiele atrakcyjnych nagród?? Zostały ostatnie dni na zgłoszenia. Prace konkursowe można przesyłać do 15 sierpnia 2018 r.  na adres właściwego Oddziału Regionalnego ARiMR.

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie prezentacji multimedialnej i zaprezentowanie jej wśród mieszkańców, uczniów przedszkoli i szkół z terenów wiejskich w sposób zgodny z regulaminem konkursu. Celem przeprowadzanej kampanii jest dążenie do ograniczenia wypadków oraz poprawy ochrony zdrowia wśród rolników i członków ich rodzin.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy: wojewódzki i ogólnopolski. W pierwszym powołane w każdym Oddziale Regionalnym ARiMR jury wyłoni 5 najlepszych prac konkursowych. Wszystkie wyróżnione OSP otrzymają torby medyczne do ratowania życia ludzkiego. Prezentacja najlepiej oceniona przez Oddział Regionalny, weźmie udział w drugim etapie, w którym na fejsbukowym profilu ARiMR odbędzie się publiczne głosowanie. Jednostka OSP, której projekt zgromadzi najwięcej głosów otrzyma nagrodą rzeczową w postaci defibrylatora AED. Nagrodą za zajęcie II miejsca będzie zestaw treningowy składający się z fantoma i defibrylatora, a zdobywca III miejsca otrzyma pilarkę spalinową.

 

Regulamin konkursu i wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie www.arimr.gov.pl

Źródło: Armir

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content