Ostatnie 10 dni na przesłanie zgłoszenia na IX Festiwal Piosenek Andrzeja Zielińskiego

Przypominamy, że do 18 listopada można przesyłać zgłoszenia na IX Festiwal Piosenek Andrzeja Zielińskiego, który organizowany jest przez gdowskie Centrum Kultury. W tym roku ze względu na panującą sytuację epidemiczną festiwal odbędzie się w innej niż dotychczas formule. Wykonawcy oceniani będą na podstawie przesłanych nagrań. To co się nie zmienia, to fakt, że oceny dokonuje sam Andrzej Zieliński, który od powstania festiwalu obejmuje nad nim patronat honorowy.

Przypominamy zasady zgłoszeń:

Festiwal adresowany jest do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Wykonawcy prezentują online jeden utwór autorstwa Andrzeja Zielińskiego i jeden utwór dowolnie wybrany.

Możliwe formy prezentacji:

  1. solista, duet, trio (podkład muzyczny),
  2. solista (jednocześnie wokal i instrument), duety wokalno-instrumentalne (wokalista +instrumentalista),
  3. zespoły wokalno-instrumentalne (wokalista + 2 lub więcej instrumentalistów),
  4. chóry.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie przesłanych nagrań, a oceny dokona Andrzej Zieliński. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy z autografem Artysty, a laureaci zostaną zaproszeni na audycję słowno-muzyczną z Andrzejem Zielińskim do Radia Kraków, gdzie odbędzie się finał IX Festiwalu Piosenek Andrzeja Zielińskiego. Termin finału zostanie podany po wyłonieniu zwycięzców.
Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie: www.ck.gdow.pl.

Kartę zgłoszenia oraz plik z nagraniem należy przesłać na adres: konkursy@ck.gdow.pl lub
tradycyjną pocztą na adres: Centrum Kultury w Gdowie; 32-420 Gdów 398 (decyduje data wpłynięcia przesyłki do siedziby Organizatora). Zgłoszenia przyjmowane są do 18 listopada br.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content