Oliwia Długosz z Nieznanowic Mistrzynią Polski w Jiu-Jitsu

Oliwia Długosz z Nieznanowic Mistrzynią Polski w Jiu-Jitsu

19 marca 2022 r. odbyły się Mistrzostwa Polski Jiu-Jitsu Goshin Ryu w Grapplingu w Niedzicy. W zawodach wzięło udział 174 zawodników z całej Polski. Wśród nich znalazła się mieszkanka naszej gminy, Oliwia Długosz z Nieznanowic, trenująca na co dzień w klubie Challenge Ju-Jitsu Sport Niepołomice, pod okiem trenera Arkadiusza Małka. Oliwia zaprezentowała swoje umiejętności w najlepszym stylu, zdobywając tytuł Mistrzyni Polski w swojej kategorii wagowej. 

– Bardzo się cieszę z wygranej, dla mnie są to jedne z najważniejszych zawodów, w których biorę udział. Walki były ciężkie, ale udało się osiągnąć zamierzony cel. To jeszcze nie koniec, bo największe wyzwania zapewne jeszcze przede mną – podsumowuje Oliwia.

Przez 7 lat treningów Oliwia wygrała wiele różnych zawodów, między innymi Mistrzostwa Polski, Puchar Polski i Puchar Europy. Wielokrotnie zdobyła tytuł ,,Najlepszego Zawodnika zawodów” i ,,Najlepszego Technika zawodów”, a pod koniec 2021 roku została wyróżniona tytułem ,,Najlepszego Zawodnika Ligi Combat Ju-Jutsu 2021″. 

Gratulujemy i oczywiście życzymy kolejnych sukcesów!

Foto: archiwum pryw. Oliwii Długosz.

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content