Oliwia Długosz z Nieznanowic Mistrzynią Europy Combat Ju-Jutsu w formule close contact oraz Vice Mistrzynią w formule full contact

Mieszkanka naszej gminy Oliwia Długosz została powołana do kadry Polski na Mistrzostwa Europy Combat Ju-Jutsu w Hiszpanii. W dniach 13-15 maja 2022 r. odbyły się zawody w dwóch formułach close contact oraz full contact. Pierwszego dnia zmagań Oliwia w formule close contact wywalczyła pierwsze miejsce, zdobywając tytuł Mistrzyni Europy Combat Ju-Jutsu.
 
Przygotowywałam się do tych zawodów już od jakiegoś czasu, powołanie do kadry Polski było dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Chciałam udowodnić że w pełni na nie zasłużyłam i się udało. Tytuł, który zdobyłam zapamiętam zapewne do końca życia
– komentuje Oliwia.
 
W kolejnym dniu odbyła się rywalizacja w formule full contact. I tu Oliwia pokazała swoje umiejętności w bardzo dobrym stylu, tym razem zdobywając tytuł Vice Mistrzyni Europy.
 
  W tej formule nie czuję się tak dobrze ale dla odmiany lubię tak czasem powalczyć
– z uśmiechem podsumowuje Oliwia. 
 

Mieszkanka Nieznanowic nie zwalnia tempa i nadal ma zamiar ciężko trenować, bo sport który uprawia jest jej największą pasją. Gratulując zdobycia Mistrzostwa Europy, życzymy zatem kolejnych sukcesów. 

 
Foto: archiwum rodzinne Oliwii Długosz.  

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content