Ogromny sukces gdowskiego przedszkola!

16 listopada w historycznym gmachu Ministerstwa Edukacji Narodowej w Warszawie, odbyła się Gala wręczenia nagród w konkursie Otwarta Szkoła 2015. Przedszkole Samorządowe w Gdowie oraz Fundacja Osób Niepełnosprawnych w Podolanach zostali laureatami tegorocznej – VI edycji konkursu i zdobyli główną nagrodę o wartości 15 tys. złotych.

Konkurs „Otwarta Szkoła” wspiera współpracę pomiędzy szkołami i przedszkolami, a organizacjami pozarządowymi przede wszystkim z małych miejscowości do 10 tysięcy mieszkańców, w szczególności z terenów wiejskich. Jego celem jest promowanie modelu szkoły, która w swoich działaniach wychowawczych i edukacyjnych dąży do kształtowania w uczniach otwartej i prospołecznej postawy oraz wspiera ich aktywność obywatelską i umiejętność pracy zespołowej.

W konkursie mogły wziąć udział zespoły składające się z przedstawicieli danej szkoły oraz partnerującej jej organizacji pozarządowej, które w okresie między 1 września 2013 r. a 19 maja 2015 r. realizowały wspólny projekt.

W uroczystości wziął udział również Tadeusz Sławecki – sekretarz stanu w MEN, przedstawiciele Przedszkola w Gdowie oraz Fundacji Osób Niepełnosprawnych w Podolanach.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

[Not a valid template]

men.gov.pl

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content