Ogłoszono przetarg na rozbudowę Szkoły Podstawowej w Jaroszówce-etap I

Kilka dni temu na stronach BIP Urzędu Gminy Gdów ogłoszono przetarg na rozbudowę Szkoły Podstawowej w Jaroszówce- etap 1. Termin składania ofert mija 26 lutego.

Zakres zamówienia obejmuje I etap rozbudowy budynku Szkoły Podstawowej w Jaroszówce, który polegał będzie na dobudowie dwukondygnacyjnego łącznika z poddaszem częściowo użytkowym zawierającego na parterze zaplecze socjalne (szatnie, przebieralnie, sanitariaty, magazyn), na piętrze sale lekcyjne i pomieszczenia gospodarcze oraz świetlicę  na poddaszu. Zakres robót obejmuje wykonanie robót ogółnobudowanych  i instalacyjnych (instalacja wody zimnej i ciepłej, kanalizacji sanitarnej, centralnego ogrzewania, instalacji elektrycznej) oraz podjazdu dla niepełnosprawnych i przyłącza kanalizacji sanitarnej do istniejącego szamba. Stan „pod klucz”.

Przedmiotem zamówienia obejmuje się również demontaż istniejącego placu zabaw kolidującego z projektowaną rozbudową oraz przeniesienie urządzeń zabawowych i zamontowanie w innym miejscu zgodnie z projektem budowy placu zabaw.

Termin wykonania zamówienia:

Planowane rozpoczęcie: do 7 dni od przekazania terenu robót,                                      

Zakończenie: do 30 września 2020r.

źródło: bip.malopolska.pl/uggdow

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content