Oferty pracy, dodano: 30 kwietnia 2019

Przyjmę fryzjerkę do pracy w Gdowie tel 728125684

Firma Sprzątająca zatrudni do sprzątania domów jednorodzinnych, biur i mieszkań oraz za inne obiekty znajdujące się na terenie Krakowa, Wieliczki i Gdowa. Praca na umowę zlecenie lub na umowę o pracę od pon. do piątku . Potrzebna osoba z Gdowa i okolic. posiadająca prawo jazdy – zapewniamy dojazd samochodem służbowym, mile widziane doświadczenie oraz dyspozycyjność . Praca od ZARAZ. tel. 606 319121

Staż z urzędu pracy: TECHNIK PRAC BIUROWYCH

Miejsce pracy: Gdów,

Opis zadań: zapoznanie się z obowiązującym regulaminem pracy, segregowanie i dołączanie korespondencji, zakładanie akt, redagowanie pism, zapoznanie się z zasadami prowadzenia spraw kancelaryjno-biurowych,  obsługa urządzeń biurowych i komputera,

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Data rozpoczęcia: 15.05.2019

Liczba miesięcy: 6

Stypendium brutto: 1 017,4 PLN

więcej szczegółów: zobacz tutaj

 SPEDYTOR

Miejsce pracy: Marszowice

Zakres obowiązków: spedytor krajowy, międzynarodowy, kierowanie ruchem zakładu produkującego mieszanki betonowe, pozyskiwanie klientów, zarządzanie flotą samochodową firmy

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Data rozpoczęcia: 01.07.2019

Data zakończenia pracy: 30.06.2021

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN

KOSMETYCZKA

Zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów kosmetycznych – ciała i twarzy.

Wymiar etatu: 1

Data rozpoczęcia: 01.05.2019

Data zakończenia pracy: 06.01.2020