Oferty pracy, dodano: 09 kwietnia 2019

Firma RS-Projekt z siedzibą w Nieznanowicach gmina Gdów zajmująca się projektowaniem oraz obsługą geodezyjną inwestycji poszukuje pracownika na stanowisko:

ASYSTENT GEODETY – w zakresie obowiązków pomiary geodezyjne oraz opracowania kameralne w szeroko pojętym zakresie wykonywania map oraz obsługi inwestycji drogowych, kubaturowych i linowych. Praca głównie w zespole pomiarowym.

Wymagania:
– wykształcenie geodezyjne lub w trakcie nauki,
– chęć do pracy i doskonalenia umiejętności zawodowych
– mile widziane doświadczenie w branży geodezyjnej,
– podstawowa znajomość programu C-Geo, AutoCad
– umiejętność obsługi programów pakietu MS Office,
– staranność, sumienność, rzetelność,
– mile widziane prawo jazdy kategorii „B”.

Oferujemy:
– praca w pełnym wymiarze godzin,
– wynagrodzenie płatne w terminie,
– umowę zlecenie lub umowę o pracę,
– możliwość nabycia doświadczenia zawodowego,
– pracę na instrumentach geodezyjnych marek Leica i Trimble : niwelatory kodowe, tachimetry
robotyczne, odbiorniki GPS
– przyjazną atmosferę pracy w zespole.

Oferty zawierające CV prosimy kierować drogą elektroniczną lub osobiście w siedzibie firmy:
k.michalowski@rs-projekt.eu tel. 734162421
m.dudek@rs-projekt.eu tel. 734162423
RS – Projekt Sp. z o.o.
Nieznanowice 50
32-420 Gdów

Staż z urzędu pracy: TECHNIK PRAC BIUROWYCH

Miejsce pracy: Gdów,

Opis zadań: zapoznanie się z organizacją pracy i obiegiem dokumentów,  prace archiwizacyjne,

pomoc na dzienniku podawczym, przygotowanie korespondencji do wysyłki,

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Data rozpoczęcia: 01.05.2019

Liczba miesięcy: 5

Stypendium brutto: 1 017,4 PLN

więcej szczegółów: zobacz tutaj

Oferta pracy: POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

Miejsce pracy: Szczytniki

Zakres obowiązków: flizowanie, malowanie, prace elewacyjne

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Data rozpoczęcia: 15.04.2019

Data zakończenia pracy: 14.01.2020

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN

Więcej szczegółów: zobacz tutaj

Oferta pracy: KOLPORTER

Miejsce pracy: 32-420 Zręczyce 100,

Zakres obowiązków: kolportaż materiałów reklamowych na terenie powiatu wielickiego, bocheńskiego oraz myślenickiego

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Liczba godzin pracy w miesiącu: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN praca w godz. 7-15

ROBOTNIK GOSPODARCZY

32-420 Podolany 76,
Zakres obowiązków:
Wykonywanie prac monterskich i ślusarskich na hali produkcyjnej, wiercenie, gwintowanie, szlifowanie, przygodotowanie stali do obróbki.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN 7-15

zobacz tutaj: zobacz tutaj