Oferty pracy! Data dodania: 02.08.2016

Miejsce pracy: Gdów, powiat: wielicki, woj: małopolskie
Opis zadań: -wystawianie faktur na życzenie klienta,
-przygotowanie dokumentów dla księgowej,
-szukanie atrakcyjnie cenowo nowych towarów oraz ich zamówienie,
-pomoc przy dostawie towaru, sprawdzanie pod wzgędem ilosciowym i jakościowym oraz układanie towaru.
Zawód: fakturzystka
Więcej informacji: Kliknij tutaj

Hurtownia Spożywcza „AGA” z siedzibą w Gdowie przy ul. OBRYTKA 823 poszukuje osoby na stanowisko ”KIEROWCA”
OPIS STANOWISKA:
– WYWÓZ TOWARU DO KLIENTÓW NA TERENIE MAŁOPOLSKI
WYMAGANIA:
– PRAWO JAZDY KAT B,C
– UPRAWNIENIA NA PRZEWÓZ RZECZY
– KARTA KIEROWCY
– SUMIENNOŚĆ
– ZDYSCYPLINOWANIE
– PUNKTUALNOŚĆ
– UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą dotyczącą ochrony danych na maila: rekrutacja@agagdow.pl tel. 012 251 04 60

Właściciel kiosku warzywnego „Buraczek” w Gdowie przyjmie do pracy osobę doświadczoną w handlu od zaraz w charakterze sprzedawca w wieku od 30 do 50 lat.Praca co drugi dzień,miejsce pracy Gdów-Rynek
Szczegółowe informacje i kontakt pod numerem Telefonu 504-210-917 Wioletta