Oferta pracy! Data dodatnia: 03.03.2016

Zatrudnię pracownika do prac ogólnobudowlanych.

Dam pracę od zaraz.
Zatrudnię fachowców od elewacji oraz murowania.
Wyjazdy do pracy z Gdowa.
Stawka do uzgodnienia.
Kontakt: 604-235-012

Praktyki w gospodarstwie rolnym / gospodarstwo rolne
Witam wszystkich !

Chciałbym zaoferować możliwość odbycia nieodpłatnych praktyk w gospodarstwie rolnym z produkcją roślinną i zwierzęcą. Gospodarstwo znajduje się w okolicach Krakowa i zajmuje powierzchnie ok 600 ha oraz posiada ok 500 sztuk bydła mlecznego. Więcej informacji udzielę mejlowo lub pod telefonem.
Zapraszam
Tel: 782 424 628

Menedżer salonu – kosmetyczka

Klinika Pięknego Ciała w Gdowie (15 km od Wieliczki) to centrum usług kosmetycznych, higieny osobistej i SPA. Prowadzi salon kosmetyczny, salon fryzjerski, solarium natryskowe, zabiegi wspomagające odchudzanie, masaże relaksacyjne.
Poszukujemy osoby na stanowisko: MENEDŻER SALONU – KOSMETYCZKA
OPIS STANOWISKA:

Osoba na tym stanowisku będzie:
• odpowiadać za funkcjonowanie Kliniki Pięknego Ciała,
• zarządzać personelem i nadzorować jakość jego pracy,
• przeprowadzać zabiegi kosmetyczne,
• przygotowywać i prowadzić kampanie promocyjne mające na celu pozyskanie nowych klientów,
• prowadzić stronę internetową Kliniki,
• pozyskiwać od klientów opinie i informacje o ich potrzebach oraz dostosowywać do nich ofertę Kliniki,
• proponować właścicielowi Kliniki, w porozumieniu z personelem, wprowadzanie nowych usług i rozwijanie obecnych zgodnie potrzebami klientów i trendami w branży,
• dbać o dobry wizerunek Kliniki Pięknego Ciała,
• odpowiadać za przepływ gotówki od klientów (wpłaty do kasy fiskalnej).
WYMAGANIA:

• wykształcenie i doświadczenie umożliwiające skuteczną realizację powyższych zadań,
• znajomość aktualnych trendów w branży,
• chęć podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
• komunikatywność i otwartość na rozmowy z klientami,
• doskonała organizacja pracy,
• umiejętność budowania sprawnego i dobrze zmotywowanego zespołu (nadzorowanie jakości pracy, udzielanie informacji zwrotnej, budowanie zdrowych relacji w zespole, dbanie o atmosferę sprzyjającą współpracy).

OFERUJEMY:

• pracę w eleganckim, nowoczesnym salonie
• ciekawe wyzwania
• współpracę w zespole ludzi z pasją
• szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
• stabilne zatrudnienie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).”

605-109-601
cabajewski.klinika@gmail.com

Instruktor Parku Linowego
Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy jako Instruktor Parku Linowego.

Zapewniamy szkolenie, możliwość zdobycia uprawnień, ciekawą i pełną kontaktu z naturą oraz ludżmi pracę.

Miejsce pracy : Trąbki koło Wieliczki, Park Linowy Ranczo Furia.
Od Kandydatów oczekujemy ;

– wysokiej kultury osobistej
– sprawności fizycznej
– dobrej organizacji pracy
– odpowiedzialności

Praca od miesiąca kwietnia 2016.
ranczofuria@o2.pl
tel: 604 952 726

Zatrudnię kelnerkę-barmankę, pomoc kuchenną

System pracy zmianowy.

Oczekuję minimalnej praktyki, zaangażowania , kultury osobistej i umiejętności pracy w zespole.

Restauracja Ranczo Furia-Trąbki k. Wieliczki .

Miejsce pracy: Gdów, powiat: wielicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: -organizacja i nadzór pracy w salonie
-reklama,
-zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało.
Zawód: kosmetyczka
Więcej informacji: Kliknij tutaj

Opis zadań: -załatwianie spraw w urzędach,
-zapoznanie się z normami obowiązującymi w budownictwie,
-obsługa programu ZWCAD,
-obsługa klienta,
-uzyskiwanie warunków na przyłącz prądu, wody, gazu,
-redagowanie pism.
Zawód: architekt

[Not a valid template]

Autor: admin