Oferta Gminnej Hali Sportowej w Gdowie

Przedstawiamy Państwu ofertę Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. W dni powszednie do godz. 16:00 obiekt jest do dyspozycji gimnazjalistów, a w pozostałym czasie może być udostępniony odpłatnie pozostałym zainteresowanym.

Zapraszamy wszystkie grupy, instytucje, kluby sportowe oraz osoby prywatne do korzystania z oferty Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. Do dyspozycji sportowców są pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej, piłki nożnej halowej, siatkówki oraz koszykówki (płyta główna o wymiarach 28 m x 44 m dodatkowo z opcją dzielenia na 3 sektory).

Wysokość Hali: 9 m wolnej przestrzeni

Zaplecze sportowe:

2 szatnie z toaletami i prysznicami

Pokój sędziowski z toaletą i prysznicem

Zegar wyników

Trybuna: 380 miejsc siedzących

Parking: na 150 samochodów osobowych

Przy zastosowaniu odpowiedniej aranżacji Gminna Hala Sportowa wraz z infrastrukturą towarzyszącą może być z powodzeniem wykorzystywana do organizacji różnorodnych imprez sportowych, kulturalnych, targów czy eventów. Obiekt może pomieścić do 700 osób – na płycie hali około 300 oraz około 400 na trybunach.

Administratorem Gminnej Hali Sportowej w Gdowie jest Centrum Kultury w Gdowie. Gminna Hala Sportowa jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 22:00 oraz w soboty i niedziele po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji. Wynajmu Hali należy dokonywać u Kierownika obiektu – osobiście od poniedziałku do piątku w godz. 16.00-20.00 lub telefonicznie pod numerem 517 951 370. Kontakt mailowy: hala@ck.gdow.pl

W dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 8:00 do 16:00 obiekt jest do dyspozycji uczniów Gimnazjum. W pozostałym czasie Hala może być udostępniona odpłatnie osobom fizycznym i grupom zorganizowanym. Możliwe są cykliczne rezerwacje długoterminowe na zasadzie umowy korzystania z obiektu. Dla zachowania przejrzystości i porządku organizacyjnego prowadzony jest szczegółowy harmonogram wykorzystania obiektu. Jest on sporządzony na podstawie zgłoszeń, rezerwacji i przewidywanych imprez na Hali.

Cennik Opłat za korzystanie z Gminnej Hali Sportowej w Gdowie uchwalony przez Radę Gminy Gdów (ceny brutto):

Poniedziałek – Piątek w godzinach od 8:00 – 16:00 – obiekt do dyspozycji uczniów Gimnazjum

Poniedziałek – Piątek w godzinach od 16:00 – 19:00 – 70zł./godz. za wynajem płyty głównej wraz z szatniami i toaletami przez kluby sportowe z terenu gminy Gdów na prowadzenie zajęć sportowych (treningów) dla dzieci i młodzieży szkolnej (lub 35zł./godz. za wynajem sektora)

Poniedziałek – Piątek w godzinach od 19:00 – 22:00 – 100zł./godz. za wynajem płyty głównej wraz z szatniami i toaletami (lub 50zł./godz. za wynajem sektora)

Weekendy – 120zł./godz. za wynajem płyty głównej wraz z szatniami i toaletami (lub 60zł./godz. za wynajem sektora)

20zł. – jednorazowa opłata za korzystanie z zaplecza sanitarnego (prysznice) po treningu (rozgrywkach) – bez względu na czas wynajęcia hali jednego dnia

1 500zł. – dzienna opłata za wynajem hali na imprezy sportowe (turnieje)

2 000zł. – dzienna opłata za wynajem hali na imprezy kulturalne komercyjne (lub 450zł./godz.)

W przypadku, gdy wynajmujący deklaruje zamówienie długoterminowe lub zamawia większą ilość jednostkową świadczonych usług ceny mogą być negocjowane.

źródło: gdow.pl

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content