Od soboty ruszają konsultacje z mieszkańcami gminy w sprawie nadania miejscowości Gdów statusu miasta

Konsultacje z mieszkańcami gminy w sprawie nadania miejscowości Gdów statusu miasta odbędą się w dniach od 11 grudnia 2021 r. do 12 stycznia 2022r. Konsultacje odbędą się w formie pisemnej przy wykorzystaniu formularza ankiety konsultacyjnej, poprzez oddanie głosu w odpowiedzi na pytanie: „Czy jesteś za nadaniem miejscowości Gdów statusu miasta”. Wyrażenie opinii polegać będzie na wypełnieniu formularza ankiety konsultacyjnej umieszczeniu znaku „X” w odpowiednim polu oraz złożeniu podpisu.

Formularze ankiety udostępnione będą w Urzędzie Gminy Gdów (Dziennik Podawczy), na stronie internetowej Urzędu Gminy Gdów, u przewodniczących jednostek pomocniczych (Sołtysów).

Wypełnione formularze ankiety konsultacyjnej można składać do dnia zakończenia konsultacji: osobiście w Urzędzie Gminy Gdów w godzinach pracy Urzędu Gminy Gdów oraz w dniach  8.01.2022 r. (sobota), 9.01.2022 r. (niedziela), w godz. 11:00 – 18:00, adres Gdów 40, 32-420 Gdów (Dziennik Podawczy), przesyłką listową przesłaną na adres Urzędu Gminy Gdów (decyduje data wpływu), za pośrednictwem przewodniczących jednostek pomocniczych (sołtysów) poprzez wrzucenie formularza ankiety do urny.

formularz ankiety

zawiadomienie

Zanim wypełnisz ankietę, dowiedz się więcej- Co się zmieni? Jakie byłyby plusy i minusy ewentualnej zmiany statusu gminy z wiejskiej na miejsko – wiejską? Jakie są szanse i czy są jakieś zagrożenia? 

źródło: gdow.pl

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content