Od 6 czerwca działają m.in siłownie

Kolejne ograniczenia związane z COVID-19 zostały zniesione. Od 6 czerwca otwarte są kina, teatry, balety, opery, sale zabaw, parki rozrywki a także kluby fitness i siłownie. Mimo, że odchodzimy od wielu obostrzeń, jedna zasada pozostanie aktualna nadal. Wciąż będziemy musieli zachować szczególną ostrożność w kontaktach z innymi, zachować dystans min. 2 metry oraz zasłaniać usta i nos w niektórych przestrzeniach zamkniętych, m.in. w sklepach, kościołach, autobusach czy tramwajach.

Stęsknieni za ruchem i aktywnością fizyczną dnia 6 czerwca mogliśmy po 3-miesięcznej przerwie ponownie przekroczyć próg naszego Klubu- mówi Pani Kinga Kulas z siłowni JodoGym z Bilczyc-To była wyjątkowa sobota!!! Słońce nad Gdowem i rozpromienione serca,w których ponownie zagościła nadzieja…Tego dnia frekwencja była znakomita-cieszy nas fakt, że wrócili do nas stali bywalcy, jak również pojawiło się wiele chętnych i gotowych na nowe wyzwania twarzy. Dołożymy wszelkich starań, żeby w kolejnym rozdziale jaki pisze nam wszystkim życie w nowej rzeczywistości, sprostać oczekiwaniom Was wszystkich!

 

O nowej sytuacji na siłowniach mówi też Angelika- przy wejściu zamieszczona jest informacja ile osób maksymalnie może przebywać na terenie siłowni. Część urządzeń jest wyłączona z użytkowania, aby móc zachować odpowiedni dystans. Ponadto przy wejściu należy zdezynfekować ręce, oraz jest zalecenie, aby przygotowanymi środkami przetrzeć też urządzenia przed i po ćwieczniach. Mimo tych drobnych utrudnień cieszę sie, że mogłam wrócić na treningi.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content