O tym czytaliście najchętniej

Dziś zapraszamy na drugą część podsumowania ostatnich dwunastu miesięcy na naszym portalu. Zacznijmy od strony internetowej. W ubiegłym roku na www.mojgdow.pl pojawiło się ponad 1100 artykułów. Wiele z nich bardzo się Wam spodobało.

Przygotowaliśmy zestawienie dziesięciu, które otrzymały najwięcej polubień (dane na dzień 05.01.2017):

  1. Medycynę ma we krwi – wywiad z Krzysztofem Ptakiem – 325 polubień
  2. „Moja pasja to taekwondo i kickboxing”- rozmowa z Mateuszem Durczokiem, Mistrzem Polski i vice-mistrzem świata – 304 polubienia
  3. Diakon z Zagórzan asystował papieżowi! – 269 polubień
  4. Pobiegnie z Ustki do Stadnik, aby pomóc chorym dzieciom! Zapraszamy na rozmowę z Natalią Lińczowską – 250 polubień
  5. Marketing działa – ogromna kolejka do sklepu z artykułami obuwniczymi – 197 polubień
  6. Kulig dla wszystkich dzieci – 195 polubień
  7. Cumel, strugaczka, flizy czy flaszka- dlaczego niektórzy nas nie rozumieją lub się śmieją z tego co mówimy – 147 polubień
  8. Sobótka zapłonęła w Gdowie – 135 polubień
  9. Laboratorium dopalaczy i narkotyków zlikwidowane – 123 polubienia
  10. Już w najbliższy weekend do Gdowa zawita mobilne kino 7D! – 105 polubień

Każdego miesiąca przybywało nam coraz więcej odsłon naszego portalu. Rekordowym miesiącem był październik, wówczas zanotowaliśmy 36 486 odsłon*. Natomiast najwięcej artykułów opublikowaliśmy w sierpniu. Było ich ponad 100.
W sumie przez cały poprzedni rok zanotowaliśmy 331 742 odsłony naszej strony internetowej*. Z tego miejsca bardzo serdecznie Wam za to dziękujemy i gwarantujemy, że cały czas będziemy pracować, aby ten portal się rozwijał oraz Wam służył.

Również i na facebook-u bardzo dużo się zmieniło. Przede wszystkim cieszymy się, że tak aktywnie uczestniczycie we wszystkich działaniach na naszym fanpage. A co do statystyk…

Na dzień 1 stycznia 2016 roku ,,Lubię to!” kliknęło 1558 osób. Przez ostatnie 12 miesięcy liczba ta zwiększyła się o 1160. Tak więc nowy rok przywitaliśmy z liczbą 2718 polubień.

Największym zainteresowaniem cieszył się post, w którym można było zobaczyć ogromną kolejkę do jednego ze sklepów obuwniczych w Gdowie. Post uzyskał ponad 22 tys. odbiorców, polubiło go ponad 150 osób, skomentowały 22 osoby,  a udostępniło 17. Również bardzo dużym powodzeniem cieszył się post, w którym do wygrania był lot balonem. Polubiło go łącznie blisko 220 osób, a udostępniło ponad 300. Wtedy właśnie zanotowaliśmy  20 tys. odbiorców.

Również wywiad z dr. Krzysztofem Ptakiem cieszył się dużym zainteresowaniem:  17 518 odbiorców postu,  276 polubień oraz 29 udostępnień.

I już na koniec chcielibyśmy jeszcze raz Wam podziękować za wszystkie nadesłane informacje,zapytania, ogłoszenia, przepisy oraz za wszystkie komentarze i wiadomości na facebooku.

Redakcja Portalu Mój Gdów

*dane z analytics.google.com/analytics/web dla strony www.mojgdow.pl

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content