Nowy radiowóz policyjny będzie służył w Komisariacie Policji w Gdowie

Tuż przed końcem roku 2021 w Wieliczce odbyło się uroczyste przekazanie dwóch nowych policyjnych pojazdów służbowych. Zarówno radiowóz policyjny z napędem hybrydowym, jak i quad to pierwsze tego typu pojazdy, które będą służyły na drogach powiatu wielickiego. 

Radiowóz policyjny marki Toyota Corolla z napędem hybrydowym i automatyczną skrzynią biegów 30 grudnia 2021 r. został przekazany do Komisariatu Policji w Gdowie. To długo wyczekiwany zakup, sprawuje się bardzo dobrze – mówi Komendant Komisariatu Policji w Gdowie.

W wydarzeniu, które odbyło się 30 grudnia 2021 r. przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce wzięli udział: Komendant Powiatowy Policji w Wieliczce, mł. insp. Mirosław Strach, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce podinsp.  Agnieszka Burzec Czesak, Komendant Komisariatu Policji w Gdowie komisarz Krzysztof Mistarz, oraz przedstawiciele samorządów, które współfinansowały zakup pojazdów: Starosta Wielicki Adam Kociołek, Sekretarz Powiatu wielickiego Rafał Ślęczka, Pełnomocnik Burmistrza ds. Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kühl Krzysztof, Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas, Wójt Gminy Biskupice Renata Gawlik. Otrzymane pojazdy, to inwestycja w bezpieczeństwo i porządek publiczny, będą służyły mieszkańcom i turystom naszego powiatu.

Źródło: malopolska.policja.gov.pl

Fot: malopolska.policja.gov.pl; www.powiatwielicki.pl, redakcja „Mój Gdów”

 

 

 

Autor: Redaktor4

Udostępnij post na:

Skip to content