Noworoczne spotkanie z przedsiębiorcami

Tradycją stały się już noworoczne spotkania przedsiebiorców, w czasie których gospodarz gminy omawia planowane inwestycje i działania na terenie gminy oraz podsumowuje ubiegły rok. Spotkanie jest także okazją do spotkania się przedsiębiorców z przedstawicielami instytucji wspierających biznes, jak MARR czy Powiatowy i Wojewódzki Urząd Pracy. O spółce ZGK, realizowanych obecnie oraz planowanych inwestycjach, nowych usługach i zadaniach opowiedziała  Prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej w Gdowie sp. z o.o. Danuta Chwastek. 

Tradycją spotkań stała się także „część społeczna”, w czasie której swoją prezentację przygotował LKS Gdovia Gdów. Działacze podsumowali dotychczasowe sukcesy oraz mówili o wyzwaniach stojących przed Klubem w związku ze zbliżającym się jubileuszem 100-lecia, zapraszając przedsiębiorców do współpracy.  Na zakończenie spotkania przedstawicielka Centrum Wolontariatu podsumowała ubiegłoroczną akcję charytatywną związaną ze zbiórką funduszy na leczenie i rehabilitację mieszkańca Niewiarowa Łukasza Mardosza oraz zachęcała do udziału w tegorocznej akcji, która dedykowana jest dla Piotra Biernata z Bilczyc. 

Po zakończeniu oficjalnej części spotkania odbył się bal z udziałem przedsiębiorców. Z zebranych podczas zabawy funduszy zostały pokryte koszty organizacji balu, a pozostałe pieniądze (2 600zł.) zostaną przekazane na rehabilitację niepełnosprawnego Piotra Biernata z Bilczyc.

źródło: gdow.pl

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content