Noworoczne spotkanie Wójta z Przedsiębiorcami

22 stycznia w Hotelu Oriza, odbyło się opłatkowo-noworoczne spotkanie Wójta Gminy Gdów Zbigniewa Wojasa z lokalnymi Przedsiębiorcami. Obok Przedsiębiorców zaproszenie na spotkanie przyjęli m.in: Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Wojciech Kazak, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Tadeusz Mysiński, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego Joanna Zymon, a także Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny  Elżbieta Beata Suchanik.

Podczas spotkania gospodarz gminy zaprezentował zebranym co udało się zrobić w sferze inwestycji w roku ubiegłym, oraz plany inwestycyjne na Nowy Rok. Omówiono także m.in kwestie podatków i gruntów przygotowywanych pod inwestycje. Ponadto zaprezentowano wizje pomnika ks. Wikarego  Karola Wojtyły, który mógłby stanąć przy wyjeździe z Gdowa w stronę Niegowici. Na koniec części oficjalnej Wójt złożył życzenia noworoczne wszystkim gościom.

Po prezentacji Wójta, o możliwości korzystania z funduszy unijnych na rozwój firm opowiedział Wicemarszałek Województwa Małopolskiego. Po części oficjalnej przy akompaniamencie Pana Janusza Gajca, przedsiębiorcy mogli wymienić się nawzajem poglądami, porozmawiać o swoich sukcesach, ale i pojawiających się problemach. W luźniej atmosferze spotkania opłatkowego mieli możliwość zadania pytań przybyłym gościom, z różnych instytucji powiatowych.

[Not a valid template]

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content