Nowe usługi MARR – razem w trudnym czasie

Dziś epidemia koronawirusa decyduje o przyszłej kondycji i funkcjonowaniu firmy. Oferta Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego to adekwatna pomoc do nowych warunków prowadzenia biznesu. MARR dla nich konkretne wsparcie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sektora MŚP i osób rozpoczynających działalność gospodarczą, MARR proponuje:

  • usługi doradztwa w zakresie sporządzenia biznesplanów,
  • asystę i doradztwo przy zakładaniu firmy,
  • pomoc w przygotowaniu wniosków dla przedsięwzięć gospodarczych,
  • pomoc w zakresie wniosków o dotacje krajowe i regionalne.

W tym trudnym okresie MARR zachęca do dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w warunkach online. Nowa edycja projektu Małopolskie Bony Rozwojowe plus – daje możliwość uzyskania dofinansowanie na szkolenia, doradztwo dla przedsiębiorców nie wychodząc z domu.

https://www.marr.pl/mbonplus/

Od samego początku epidemii opracowano kilka kompendium pn. „Poradniki przedsiębiorcy w czacie epidemii koronawirusa”. To zbiór praktycznych informacji o rządowym wsparciu m.in.: Tarcza Antykryzysowa, Tarcza Antykryzysowa 2.0, Tarcza Finansowa, Małopolska Tarcza Antykryzysowa, ograniczenia i działania ochronne. Kompendium wiedzy jest dostępne bezpłatnie na poniższej stronie internetowej:

https://www.marr.pl/news/przewodnik-przedsiebiorcy-w-czasie-epidemii-koronawirusa/

„Kupuj lokalnie. Wspieraj polskich przedsiębiorców”, to akcja, która zachęca Małopolan do zaopatrywania się w produkty od regionalnych producentów. Wielu z nich swoją działalność przeniosło do Internetu. Dziś pozornie zwykłe zakupy mogą dać szansę na przetrwanie na rynku.

https://www.marr.pl/news/kupuj-lokalnie-wspieraj-polskich-przedsiebiorcow/

W obszarze zarządzania zasobami ludzkimi teraz szczególnie uwzględniono sytuację kryzysową. Uruchomiono akcję HR-online, czyli możliwość uzyskania zdalnych porad.

https://www.marr.pl/news/hronline/

 

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content