Nowe place zabaw w Liplasie i w Fałkowicach

Jak informuje portal gminny gdow.pl już niebawem dzieci z Liplasu i z Fałkowic będą mogły cieszyć się nowym placem zabaw. Jeszcze w tym miesiącu rozpoczną się prace związane z wykonaniem placu zabaw w Liplasie, natomiast w ostatnim kwartale 2016 roku zaplanowano budowę placu zabaw w Fałkowicach. Ogródki dla dzieci powstaną obok budynków remiz.

Wykonawcą placu zabaw w Liplasie jest firma KORA z Biadolin Szlacheckich. Zostaną zamontowane tam m.in. sprężynowiec, huśtawka, zestaw zabawowy, ławka parkowa, kosz na śmieci, tablica z regulaminem oraz ogrodzenie. Koszt dostawy i montażu elementów placu zabaw i ogrodzenia to około 23 000zł.

Z kolei w Fałkowicach budowę placu zabaw zaplanowano w ostatnim kwartale 2016 roku. Obecnie przygotowana została i złożona w Starostwie Powiatowym w Wieliczce niezbędna dokumentacja dotycząca wykonania placu zabaw. Przewidywane do zamontowania urządzenia  to m.in. sprężynowiec, huśtawka, zestaw zabawowy, ławka parkowa, kosz na śmieci, tablica z regulaminem oraz ogrodzenie. Planowany koszt to około 24 000zł.

[Not a valid template]

źródło: gdow.pl

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content