Nowa strona Gminy Gdów

W piątek, 30 lipca, została udostępniona nowa strona internetowa Gminy Gdów. Nowy serwis został przygotowany tak, aby mieszkańcy, przedsiębiorcy i turyści mogli szybciej załatwić sprawy urzędowe oraz łatwiej odnaleźć intersujące ich informacje.

Wchodząc na gdow.pl możemy wybrać jedną z interesujących nas zakładek: Mieszkaniec, Turysta, Przedsiębiorca.

W pierwszym panelu dedykowanym mieszkańcom znajdą się m.in. cały katalog spraw urzędowych obsługiwanych przez poszczególne referaty -od ochrony środowiska i ekologii, przez opłaty i podatki, ewidencję ludności i dowody osobiste, urząd stanu cywilnego, po planowanie przestrzenne i infrastrukturę, a także informacje o sołectwach, kulturze, organizacjach pozarządowych, parafiach i inne.

Dla osób odwiedzających Gminę Gdów, przygotowano zakładkę „Turysta”, w której można znaleźć m.in opisane szlaki pieszo-rowerowe, informacje o zabytkach i miejscach wartych odwiedzenia. Ponadto przedstawione są obiekty gastronomiczne i oferujące noclegi, a także udostępniona jest interaktywna mapa.

Kolejna część pomyślana została z myślą o przedsiębiorcach. Znajdą oni tam informacje na temat formalności związanych z założeniem i prowadzeniem działalności gospodarczej, kontakt do osoby z Urzędu zajmującej się obsługą firm, informacje na temat zamówień publicznych i przetargów oraz terenów inwestycyjnych.

Ponadto na stronie znajdziemy także zakładki: Aktualności (również podzielone tematycznie), Samorząd, Multimedia, Kontakt lub możemy sami wpisać poszukiwaną frazę do wyszukiwarki.

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content