Nowa siedziba Zakładu Gospodarki Komunalnej w Niegowici

Od listopada Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. ma  nową siedzibę – w Niegowici (Niegowić 90, w centrum miejscowości, w budynku, gdzie mieści się Izba Regionalna).  Numery telefonów pozostały bez zmian.

Przypominamy, że w związku z obowiązującą sytuacją epidemiczną, Zakład Gospodarki Komunalnej w Gdowie wprowadził zmiany w funkcjonowaniu i pracuje obecnie na dwie zmiany, w godz. 6:30-12:30 oraz 13:30-19:00. Przerwa techniczna od godz. 12:30 do 13:30. Przed wejściem do ZGK znajduje się skrzynka na dokumenty, do której można składać wnioski, podania, prośby itp.

Zalecany jest kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Kontakt bezpośredni z pracownikami ZGK będzie możliwy jedynie w sprawach szczególnie istotnych, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i godziny spotkania. Numery telefonów oraz adresy mailowe znajdziesz na stronie internetowej ZGK Gdów (zobacz tutaj) .

Ponadto mieszkańcy proszeni są o odczytanie we własnym zakresie wodomierzy (zawiadomienie z prośbą o podanie odczytu wodomierzy będzie zostawiane w skrzynkach pocztowych).

Podanie odczytów wodomierzy możliwe jest za pośrednictwem maila: karcz@zgkgdow.pl; sala@zgkgdow.pl lub

telefonicznie: 12 251 40 95 w. 26 (tel. biuro) lub 573-257-636, 573-257-567 (inkasenci).

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content