Nasze pierwsze urodziny- 1000 artykułów, 2500 polubień. Dziękujemy!

Dokładnie rok temu, 12 października 2015 r. przedstawiliśmy Wam Drodzy Czytelnicy portal Mój Gdów. Od tego czasu staramy się na bieżąco informować Was o tym, co ciekawego i ważnego dzieje się na terenie naszej gminy. 6 października opublikowaliśmy tysięczny wpis! Bardzo Wam dziękujemy za to, że współpracujecie z nami, śledzicie zarówno naszą stronę jak i fanpage, bierzecie aktywny udział w konkursach, a także stale dostarczacie nam tematów na kolejne materiały. Dziękujemy, że jesteście, bo dzięki Wam nasza praca ma sens.

Obok „aktualności”, które chętnie czytacie staramy się także pokazać Wam ciekawych ludzi z naszego podwórka, ich zainteresowania i hobby. Podpowiadamy jak można aktywnie spędzić czas i szerzymy ideę wolontariatu. Dzięki współpracy z lokalnym Centrum Kultury, instytucjami takimi jak Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka i Subiektywnej Kulturomaniacze mamy dobrze rozbudowany dział kulturalny.

Specjalnie dla Was wprowadziliśmy stałe działy, i tak:

  • w poniedziałki zapraszamy na cykl „Z życia szkół..”
  • we wtorki -„Lokalna giełda pracy”
  • w środy proponujemy „Z przymrużeniem oka”
  • w czwartki gotujemy razem w „Kąciku Kulinarnym”
  • w piątki, naprzemiennie „Okiem subiektywnej Kulturomaniaczki” i „Aktywnie z Lilką i Ulką”.

Wiele z naszych artykułów cieszyło się bardzo dużą popularnością na stronie internetowej, a świadczą o tym kliknięcia ikonki ,,Lubię to!” pod tekstami i ich zapowiedziami na fanpage’u. Do tej pory rekordowy wpis został opublikowany 4 sierpnia 2016. Był to wywiad z człowiekiem, który ,,Medycynę ma we krwi”, a mianowicie z lek. Krzysztofem Ptakiem. ,,Lubię to!” na stronie zostało kliknięte aż 325 razy! W tym dniu zanotowaliśmy jeden z najlepszych wyników pod względem wejść na naszą stronę.

Wcześniej, 31 lipca opublikowaliśmy krótki artykuł o Diakonie z Zagórzan, który dostąpił niezwykłego zaszczytu i podczas Światowych Dni Młodzieży asystował podczas jednej z mszy papieżowi Franciszkowi. Wówczas „lajka” na stronie kliknęło 271 osób.
Ponadto, w ciągu ostatniego roku 7 artykułów uzyskało między 100, a 200 polubień na stronie:
19 sierpnia 2016 – Marketing działa – ogromna kolejka do sklepu z artykułami obuwniczymi – 198 polubień
20 stycznia 2016 – kulig dla wszystkich dzieci – 196 polubień
16 maja 2016 – Sobótka zapłonęła w Gdowie – 135 polubień
8 czerwca 2016 – Laboratorium dopalaczy i narkotyków zlikwidowane – 123 polubienia
3 czerwca 2016 – Przystanek nad Rabą- rozmowa z właścicielką restauracji Szałas – 120 polubień
27 maja 2016 – Drugi etap konkursu fotograficznego- teraz Ty jesteś jurorem! Zagłosuj! – 110 polubień
29 marca 2016 – Już w najbliższy weekend do Gdowa zawita mobilne kino 7D! – 105 polubień

27 artykułów zyskało między 50, a 100 polubień.

Jeśli chodzi o naszego fanpage (który ma już 20 miesięcy)… Tu również mamy powody do świętowania. Otóż licznik polubień, 28 września przekroczył 2500 „lików” i cały czas rośnie! Jeszcze raz gorąco dziękujemy za każdego like’a, za każde udostępnienie i każdy komentarz.

Redakcja Mój Gdów

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content