Najbliższe akcje charytatywne dla Marysi Miąsko

Cały czas trwa zbiórka pieniędzy na leczenie Marysi Miąsko. W najbliższych dniach odbędą się kolejne akcje charytatywne dedykowane małej mieszkance Kwapinki.

Już w najbliższy piątek, 14 lutego, w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie będzie można otrzymać „Walentynkowe serce dla Marysi”. Wolontariusze będą czekać ze słodkimi sercami przed i po koncercie zespołu Skaldowie oraz Marka Piekarczyka, którzy tego dnia zagrają dla gdowskiej publiczności o godzinie 19.00. Słodkie wypieki przygotowują Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Stryszowej, a dochód ze zbiórki przekazany będzie na fundacyjne konto Marysi.

W sobotę, 15 lutego strażacy z Kunic przeprowadzą akcję zbierania złomu. Dochód ze sprzedaży zebranego złomu także zasili konto Marysi. Co można przynieść, a czego nie dowiecie się z plakatu zamieszczonego poniżej.

Także przedszkole Samorządowe w Gdowie włącza się w zbiórkę funduszy dla Marysi Miąsko. W czwartek i piątek (13-14 lutego) Przedszkole zaprasza na Kiermasz Walentynkowy, który odbędzie się na tarasie kawiarni „Pod żaglem” w Gdowie.

Kolejny kiermasz, z którego dochód będzie przekazany na leczenie Marysi odbędzie się 16 lutego przy sklepie w Podolanach. Będzie można nabyć słodkości oraz wziąć udział w przygotowanej zabawie z nagrodami.
Szczegóły wszystkich wydarzeń na plakatach!

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content