MY KOBIETY: ruszyły zapisy na październikowe warsztaty dla kobiet

Grupa „My Kobiety”, działająca przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, zaprasza Panie na warsztaty dotyczące rozwoju osobistego, na których będzie można porozmawiać o tym, jak radzić sobie z emocjami oraz jak budować poczucie własnej wartości. Spotkania odbędą się w trzy kolejne środy (14., 21., 28.)  października w sali widowiskowej Centrum Kultury w Gdowie.  Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy pod nr telefonu: 512 186 807. Warsztaty poprowadzi pani Małgorzata Gabryś.

Poznajmy ją:

Specjalizacja

Od prawie 10 lat inspiruję i wspieram w zmianie ludzi oraz mikroprzedsiębiorców. Specjalizuję się w projektach rozwojowych z zakresu efektywności osobistej, przedsiębiorczości, odporności psychicznej oraz walki ze stresem. Jestem ambasadorką slowlife i slowbusiness, ponieważ mocno wierzę w to, że ludzie mają prawo do życia po swojemu i wykonywania swojej pracy mądrze a nie ciężko. Jako coach prowadzę lifecoachingi oraz biznescoachingi. Pracuję również mentoringowo z osobami, które wkraczają w świat rozwoju osobistego lub planują założyć, rozkręcić biznes. Jestem twórcą narzędzia do pracy z osobistymi granicami i asertywnością (karty) oraz autorką workbooka „Wszystko zaczyna się od poczucia własnej wartości”. Nagrywam podcast „Biznes bez spiny” i prowadzę na facebooku grupę dla przedsiębiorców o tej samej nazwie. Zapraszam również na Facebooka do grupy „Kobiety Ogarniete” gdzie rządzi dobra energia i inspiracja tylko dla kobiet.

Edukacja

Ukończyłam studia biznesowe wyższego stopnia (Handel i biznes międzynarodowy) oraz podyplomowe studia menedżerskie. Jestem dyplomowanym trenerem i coachem. Sukcesywnie poszerzam swoje kwalifikacje i zdobywam nową wiedzę i umiejętności.

Wybrane certyfikaty i szkolenia

  • Dyplomowany Trener Biznesu Akdemii SET
  • Trening Interpersonalny PLUS
  • Półroczne Studium Pracy z Grupą i Zespołem “Przestrzeń Rozwoju”
  • Certyfikat Fundamental Coaching Skills ICI
  • Szkolenia odbyte w Instytucji Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego:
  • Dialog Motywujący, Racjonalna terapia Zachowań,
  • Narzędzia Gestalt w pracy coacha i trenera, Terapia Schematów, Terapia
  • ACT
  • Podyplomowe Studia Menadżerskie w Wyższej Szkole Europejskiej

Wybrani Klienci:

State Street, CAPITA, Krakowskie Biuro Festiwalowe, Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Sermabud Poland Sp. z o. o., BRANDWEB, Uniwersytet Jagielloński, Pedagogiczny i Politechnika Krakowska, BIM POINT Sp. z o. o.

Prywatnie:

Jestem mamą (dwóch córek), żoną, kobietą przedsiębiorczą i ogarniętą, ale czasem też tą, która lubi mieć święty spokój 😉 Uwielbiam czytać książki psychologiczne i biznesowe, a także robić zdjęcia, od których pęka mój Instagram. Przyjemność sprawiają mi podróże oraz picie dobrej kawy z ładnych filiżanek. Śmieszą mnie Kuce z Bronksu i GIPHY w komunikatorach. Moim największym talentem jest umiejętność oswajania i otwierania ludzi. Cenię sobie słowa w każdej postaci – te wypowiedziane przez dziecko, zaśpiewane na koncercie i te w wierszach. Łatwo się wzruszam i beznadziejnie gotuję 😉

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content