„Mój Gdów” poleca w weekend

Zbliża się weekend, który w tym tygodniu muzycznie „przedłuży się” aż do poniedziałku. Okazji do spędzenia wolnego czasu będzie wiele: kibicowanie piłkarzom, upieczenie ciast lub ich zakup na kiermaszu charytatywnym, udział w bezpłatnych zajęciach dla dzieci w gdowskiej hali sportowej czy koncert z okazji urodzin Bacha.  W imieniu organizatorów zapraszamy na wszystkie te wydarzenia.

 W sobotę 26 marca 2022 r. od godz. 14.30 w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie o Puchar Grfika LKS Gdovia 2022 będzie walczyć 8 drużyn. Organizatorzy zapraszają na trybuny gdowskiej hali sportowej do wspólnego kibicowania!

W tym dniu wieczorem z kolei druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pierzchowie zapraszają do remizy na godzinę 19:00 obecnych i nowych członków straży na zebranie sprawozdawcze za 2021 rok.

W niedzielny poranek 27 marca 2022 od godziny 8:30 w siedzibie Fundacji MK 12.31, mieszczącej się naprzeciw kościoła w Gdowie, odbędzie się kiermasz charytatywny na pilną operację małego serduszka Matyldy Różak. Wszystkie chętne osoby do pomocy i pieczenia ciast proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 609 27 27 27. Więcej o akcji pisaliśmy na łamach „Mojego Gdowa” TUTAJ.

W niedzielne popołudnie, dokładnie na godzinę 15:00, Centrum Kultury w Gdowie zaprasza wszystkie dzieci z terenu gminy Gdów na bezpłatne zajęcia o nazwie „BAWIMY SIĘ RAZEM” organizowane w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. Szczególnie zaproszone są rodziny z dziećmi z Ukrainy. W programie przygotowano zajęcia taneczne, muzyczne, plastyczne, kącik biblioteczny, konkursy z nagrodami, dmuchańce, poczęstunek oraz spotkanie z dużą maskotką – Gryfikiem. Wszystkie chętne osoby, które chciałby jako Wolontariusze przyłączyć się do organizacji tego wydarzenia i poprowadzić np. animację dla dzieci lub inne zabawy proszone są o kontakt: telefoniczny pod nr 512 186 807. Zajęcia są bezpłatne, trwać będą od godziny 15: 00 do godziny 18:00, nie trzeba się wcześniej zapisywać.

Zbliżający się weekend nieco się przedłuży, bowiem w poniedziałkowy wieczór, 28 marca 2022 r., Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Gdowie zaprasza na koncert o nazwie „Podwieczorek u Jana Sebastiana” w wykonaniu uczniów szkoły. Wspólne świętowanie urodzin Jana Sebastiana Bacha odbędzie się o godzinie 18:00 w Sali widowiskowej Centrum Kultury w Gdowie. Wydarzenie poprowadzą panie Ewa Pasek i Anna Zalewska.

***

Pod koniec każdego tygodnia Redakcja „Mojego Gdowa” stara się poinformować o wszystkich wydarzeniach, które odbędą się w weekend w cyklu wpisów „Mój Gdów poleca w weekend”. Oczywiście mamy świadomość, że nie o wszystkich wydarzeniach wiemy, dlatego, aby ułatwić nam to zadanie, prosimy o przesyłanie do Redakcji krótkich informacji o planowanych wydarzeniach, kilku słów komentarza oraz plakatu na nasz adres mailowy redakcja@mojgdow.pl .

Tymczasem zapraszamy na najbliższe wydarzenia!

Źródło: Gdovia Gdów, OSP Pierzchów, Fundacja MK 12.31, Centrum Kultury w Gdowie, Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Gdowie.

 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content