MÓJ GDÓW POLECA W WEEKEND. Turniej piłki nożnej, finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz wspólne kolędowanie.

Turniej piłkarski małych Skrzatów, 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z gdowskim sztabem oraz Wspólne Kolędowanie w Krakuszowicach – najbliższy weekend przyniesie trzy wydarzenia w gminie Gdów.

W sobotę, 28 stycznia 2023 r. w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie odbędzie się Turniej Skrzatów. Najmłodsi piłkarze będą rywalizować o puchar Wójta Gminy Gdów, a na boisku z pewnością nie zabraknie sportowych emocji oraz dziecięcej radości. Turniej współorganizowany przez Gminę Gdów, Centrum Kultury w Gdowie oraz Małopolski Związek Piłki Nożnej rozpocznie się o godz. 9.00.Zachęcamy do kibicowania!

Przez całą niedzielę 29 stycznia 2023 r. będzie można wesprzeć walkę z sepsą wpłacając środki do puszek 30 wolontariuszy w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, których będzie można spotkać zarówno w Gdowie, jak i w Niegowici, Jaroszówce oraz Zagórzanach. 

Gdowski sztab podobnie jak w latach ubiegłych działa przy Centrum Kultury w Gdowie. W dniu finału będzie stacjonował w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. Wiemy już, że w wydarzeniu będzie nas wspierało Centrum Kultury Gminy Łapanów oraz 30 wolontariuszy z Szkoły Podstawowej w Gdowie – dziękujemy! Oczywiście wszystkich chętnych do współpracy serdecznie zapraszamy!

– mówi Wioleta Chmiela – Szef Sztabu WOŚP w Gdowie.

Już teraz można wpłacać datki do puszek stacjonarnych przy kasach sklepów ARO w Gdowie na ulicy Młyńskiej,  Marketach POINT w Wieliczce (ul. G. Narutowicza 1 oraz ul. Powstania Warszawskiego 15/16) oraz Niepołomicach (Niepołomice 10) a także sklepach ODIDO NAXPOL w Szczytnikach, Winiarach, Książnicach, Biskupicach, Pierzchowie i Nieszkowicach Małych. Zakończenie tegorocznego finału zaplanowano na godzinę 20:00, tradycyjnym światełkiem do nieba. 

Także w niedzielne popołudnie Koło Gospodyń Wiejskich w Krakuszowicach zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego kolędowania w świetlicy na godzinę 15-tą. 

***

Pod koniec każdego tygodnia Redakcja „Mojego Gdowa” stara się poinformować o wszystkich wydarzeniach, które odbędą się w weekend w cyklu wpisów „Mój Gdów poleca w weekend”. Oczywiście mamy świadomość, że nie o wszystkich wydarzeniach wiemy, dlatego, aby ułatwić nam to zadanie, prosimy o przesyłanie do Redakcji krótkich informacji o planowanych wydarzeniach, kilku słów komentarza oraz plakatu na nasz adres mailowy redakcja@mojgdow.pl .

Tymczasem zapraszamy na najbliższe wydarzenia!

 

 

 

 

Źródło: Mój Gdów, Gdowski Sztab WOŚP, Centrum Kultury w Gdowie, KGW w Krakuszowicach. 

 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content