„Mój Gdów” poleca w weekend

Zabawa wiejska, zbiórka krwi, Festiwal Baniek i Kolorowych Proszków oraz spotkanie o tematyce historycznej – to propozycje na najbliższe dni. 

W sobotni wieczór (2 lipca) mieszkańcy Krakuszowic zapraszają na godzinę 19:00 na Wiejską Zabawę w świetlicy. 

Gwarantujemy dobrą zabawę, tańce i super muzykę , strefę gastronomiczną z pysznościami i napojami, loterię z nagrodami. Nie może Was zabraknąć ! Zapraszamy

– zachęcają do udziału mieszkańcy Krakuszowic.

Osoby, które mogą oraz chcą oddać krew mogą to uczynić w najbliższą niedzielę, 3 lipca, w godz. 9:00 – 13:00 w Centrum Kultury w Gdowie. Na ochotników chcących podzielić się z innymi drogocennym darem krwi  czekać będą Pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Krakowa. O tym, jak należy się przygotować do oddania krwi, można przeczytać  TUTAJ.

Niedzielne popołudnie polecamy spędzić na Zarabiu w Gdowie, gdzie odbędzie się Festiwal Baniek i Kolorowych Proszków Gdów Holi and Bubbles.  Na uczestników czekać będą pokazy wielkich baniek mydlanych, wystrzały proszków, zabawy z animatorami, dmuchane zjeżdżalnie, konkursy i zabawa taneczna. Smakosze ucieszą się z food trucków, lodów, gofrów oraz waty cukrowej. Impreza trwać będzie od godziny 14:00 do 18:30. Więcej informacji można uzyskać TUTAJ. 

We wtorek 5 lipca będzie można poznać lepiej średniowieczne dzieje Książnic i okolic, przychodząc na godzinę 20:00 do sali widowiskowej w Książnicach. Na spotkanie z panem Januszem Paprotą – nauczycielem, pasjonatem i propagatorem lokalnej historii zaprasza Stowarzyszenie Książnice nad Rabą. Szczegóły na plakatach. 

Pod koniec każdego tygodnia Redakcja „Mojego Gdowa” stara się poinformować o wszystkich wydarzeniach, które odbędą się w weekend w cyklu wpisów „Mój Gdów poleca w weekend”. Oczywiście mamy świadomość, że nie o wszystkich wydarzeniach wiemy, dlatego, aby ułatwić nam to zadanie, prosimy o przesyłanie do Redakcji krótkich informacji o planowanych wydarzeniach, kilku słów komentarza oraz plakatu na nasz adres mailowy redakcja@mojgdow.pl .

Tymczasem zapraszamy na najbliższe wydarzenia!

 

 

Źródło: Centrum Kultury w Gdowie, Gmina Gdów, Sołectwo Krakuszowice, Stowarzyszenie Książnice nad Rabą. 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content