„Mój Gdów” poleca w weekend

Zbliża się weekend. W sobotę organizatorzy zapraszają na piknik w Wiatowicach, a w niedzielę na odpust i poświęcenie kapliczki w Zagórzanach oraz turniej tenisa stołowego. W poniedziałek – koncert uczniów szkoły muzycznej. Szczegóły na plakatach.

W sobotę od godz. 16:00 odbędzie się Piknik Rodzinny w Wiatowicach. Na placu przy szkole przewidziano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych min. turnieje, inscenizacje, występ „Małych Gdowian”, pokazy tańca nowoczesnego, karate i motocykli.  Wystąpi także Agnieszka Nowakowska – półfinalistka „The Voice Kids”.

 W niedzielę rano o godz. 9:00 rozpocznie się Msza Święta Odpustowa w Zagórzanach, a po niej poświęcenie kapliczki. Po uroczystości Organizatorzy zapraszają do remizy na poczęstunek. 

19 czerwca Gminna Hala Sportowa w Gdowie będzie miejscem rozgrywek Grand Prix Gdowa. Turniej tenisa stołowego rozpocznie się o godzinie 10:00.

W poniedziałek natomiast Organizatorzy zapraszają na Koncert w wykonaniu Zespołu wokalno – rytmicznego oraz chóru Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gdowie, który odbędzie się w Centrum Kultury w Gdowie o godz. 18:30.

 ***

Pod koniec każdego tygodnia Redakcja „Mojego Gdowa” stara się poinformować o wszystkich wydarzeniach, które odbędą się w weekend w cyklu wpisów „Mój Gdów poleca w weekend”. Oczywiście mamy świadomość, że nie o wszystkich wydarzeniach wiemy, dlatego, aby ułatwić nam to zadanie, prosimy o przesyłanie do Redakcji krótkich informacji o planowanych wydarzeniach, kilku słów komentarza oraz plakatu na nasz adres mailowy redakcja@mojgdow.pl .

Tymczasem zapraszamy na najbliższe wydarzenia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: KGW i OSP w Zagórzanach , OSP Wiatowice, UKS Gryf Gdów, Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Gdowie.

 

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content