„Mój Gdów” poleca w weekend

Najbliższy weekend będzie obfitował w wiele wydarzeń, kierowanych głównie do dzieci, ale nie tylko.

Niewątpliwie najwięcej atrakcji przewidziano na niedzielnym pikniku na Zarabiu w Gdowie, które stanie się miejscem zlotu motocykli, samochodów zabytkowych i rajdowych. Organizatorzy przewidzieli moc atrakcji: turniej sprawności jazdy, promowanie bezpiecznych zachowań na drodze i noszenia odblasków oraz zawody strzeleckie ASG, liczne wystawy, loty balonem, trening karate i kickboxingu, sadzonki roślin miododajnych za przyniesione baterie, konkursy i animacje dla najmłodszych, turniej siatkówki plażowej, nagrody w konkursie plastycznym, watę cukrową, lody, popcorn, grill, napoje oraz wiele innych.

Pikniki organizowane będą także w sołectwach. W sobotę – w Czyżowie, Pierzchowie i Cichawie, a w niedzielę w Książnicach. Najmłodsi miłośnicy wędkarstwa będą z kolei rywalizować nad łowiskiem Banan w Nieznanowicach. Szczegóły na plakatach.  

Zapraszamy!


Pod koniec każdego tygodnia Redakcja „Mojego Gdowa” stara się poinformować o wszystkich wydarzeniach, które odbędą się w weekend w cyklu wpisów „Mój Gdów poleca w weekend”. Oczywiście mamy świadomość, że nie o wszystkich wydarzeniach wiemy, dlatego, aby ułatwić nam to zadanie, prosimy o przesyłanie do Redakcji krótkich informacji o planowanych wydarzeniach, kilku słów komentarza oraz plakatu na nasz adres mailowy redakcja@mojgdow.pl .

Źródło: Centrum Kultury w Gdowie, OSP Cichawa, Świetlica w Czyżowie , Sołectwo Książnice, Pierzchów – Mieszkańcy, Wieś ,PZW Koło Raba

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content