MÓJ GDÓW POLECA W WEEKEND

W sobotę obchody Dnia Strażaka w Gminie Gdów, tenisowe Grand Prix Gdowa, w niedzielę piknik strażacki dla dzieci w Gdowie i wędkarskie zawody o puchar wójta. Już po weekendzie, bo we wtorek, szkoła muzyczna zaprasza do Filharmonii Krakowskiej na koncert jubileuszowy z okazji 15-lecia szkoły. Zapraszamy!

Tegoroczne Obchody Dnia Strażaka w Gminie Gdów odbędą się w sobotę 6 maja 2023 r. w Niegowici. Uroczystość rozpocznie Masza Święta o godzinie 15-tej, a miejscem dalszej części obchodów będzie plac przy niegowickiej remizie. Do wspólnego świętowania zaprasza Wójt Gminy Gdów oraz Zarząd oddziału Gminnego Związku OSP w Gdowie. Bądźmy w tym dniu razem z Rycerzami Floriana! Więcej: https://www.mojgdow.pl/strazackie-swieto-obchody-dnia-strazaka-w-gminie-gdow/ . 

Wraz z nadejściem wiosny UKS Gryf Gdów zaprasza na GRAND PRIX GDOWA w tenisie stołowym w edycji wiosennej właśnie. Najlepsi zawodnicy będą rywalizować w sobotę 6 maja 2023 r. w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie od godziny 10-tej. To już piąta edycja turnieju, w którym z każdym rokiem rywalizuje co raz więcej tenisistów. Klub zaprasza wszystkich chętnych do dokonywania zapisów na zawody, a kibiców  na trybuny hali. Organizatorem turnieju jest UKS Gryf Gdów, wspólnie z Gminą Gdów i Centrum Kultury w Gdowie. Więcej: https://www.mojgdow.pl/jest-wiosna-jest-v-grand-prix-gdowa-w-tenisie-stolowym-edycja-wiosenna/. 

Już w najbliższą niedzielę, 7 maja w godz. 14:00-18:00 przy remizie OSP Gdów odbędzie się Piknik Strażacki dla dzieci. Druhowie zaplanowali mnóstwo atrakcji i zabaw dla najmłodszych, ale z pewnością ich rodzice też nudzić się nie będą! W planach jest także grill i tradycyjnie grochówka. Oj będzie się działo!

Zapraszamy na Piknik Strażacki. Nasi strażacy potrafią nie tylko gasić pożary ale jak trzeba zorganizują imprezę, festyn i wiele innych inicjatyw kulturalnych i nie tylko. A że za kilka dni mamy Dzień Strażaka to z tej okazji w kolejną niedzielę (7 maja) serdecznie zapraszamy na Piknik Strażacki dla dzieci przy remizie Ochotnicza Straż Pożarna Gdów. Przygotowujemy moc atrakcji – prezentację sprzętu i umundurowania,  miasteczko strażackie,  rozmaite gry i zabawy,  zabytkowe pojazdy pożarnicze,  dmuchańce,  grill,  grochówkę,  bufet. Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia!
– zapraszają druhowie OSP GDÓW.
 

W niedzielę, 7 maja sympatycy wędkarstwa spotkają się na zawodach o Puchar Wójta Gminy Gdów Zbigniewa Wojasa, które odbędą się na zbiorniku „Złów i wypuść” MZW „LIN” w Gdowie oraz na zbiorniku MZW Grabówki w Wieliczce. Więcej: https://www.mojgdow.pl/dzis-ruszaja-zapisy-na-zawody-wedkarskie-o-puchar-wojta-gminy-gdow/

Już po weekendzie, bo we wtorek, na wyjątkowy koncert w Filharmonii Krakowskiej zaprasza społeczność szkoły muzycznej. Międzyszkolne orkiestry: dęta i symfoniczna, soliści, zespoły oraz chóry Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gdowie oraz Zespołu Szkół Muzycznych w Wieliczce wystąpią we wtorek 9 maja 2023 r. o godz. 18:00 w Filharmonii Krakowskiej. Na wieczór pełen muzyki zaprasza Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Gdowie, która w tym roku obchodzi 15-lecie działalności. Wstęp wolny.

ZAPRASZAMY!


 

Źródło: Gmina Gdów, UKS Gryf Gdów, OSP Gdów, Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Gdowie, Małopolski Związek Wędkarski.

Pod koniec każdego tygodnia Redakcja „Mojego Gdowa” stara się poinformować o wszystkich wydarzeniach, które odbędą się w weekend w cyklu wpisów „Mój Gdów poleca w weekend”. Informacje o planowanych wydarzeniach, kilka słów komentarza oraz plakat można przesyłać na adres mailowy redakcja@mojgdow.pl .

Tymczasem zapraszamy na najbliższe wydarzenia!

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content