Mobilny Dom Taurona w trasie- 9 czerwca w Gdowie!

Rozgrzewamy Polskie Miasta i Wsie!

Trwa akcja TAURONA „ROZGRZEWAMY Polskie Domy”. Od czerwca do listopada 2018 specjalnie przygotowana mobilna platforma TAURONA odwiedzi miasta w województwach: opolskim, małopolskim, dolnośląskim i śląskim.

 Mobilna platforma przemierzy polskie miejscowości, które korzystają z dotacji na wymianę palenisk węglowych. Na uczestników będą czekać doradcy, którzy udzielą  informacji na temat możliwości wymiany ogrzewania na bardziej ekologiczne, zaprezentują różne rozwiązania z szerokiej oferty TAURONA, pomogą dopasować dedykowaną ofertę i obliczyć jej potencjalny koszt. Temperaturę podkręci wachlarz nowoczesnych urządzeń, specjalne taryfy opłat za prąd i warunki otrzymania atrakcyjnego finansowania w kredycie 0%. Poza tematyką grzewczą, mieszkańcy będą mogli poznać propozycje TAURONA z oferty Smart Home, które pozwalają dbać o bezpieczeństwo oraz optymalizować koszty zużycia energii w gospodarstwach domowych. Pełni nowej wiedzy, zrelaksują się, korzystając z wielu atrakcji tematycznie związanych z ogrzewaniem i ekologią.

Mobilna platforma z ofertą ogrzewania od TAURONA będzie atrakcją  w trakcie eventów i wydarzeń specjalnych, których sponsorem jest TAURON: TAURON Life Festival Oświęcim 2018, urodzinach TAURON Areny Kraków, Festiwalu Biegowym w Krynicy oraz na metach Tour de Pologne 2018 w Krakowie, Katowicach, Zabrzu i Bielsku Białej. Nie zabraknie jej również podczas meczu finałowego TAURON Speedway Euro Championship, który 15 września rozegrany zostanie na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

artykuł sponsorowany

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content