Miss Małopolski 2020 on line

Mój Gdów objął patronat medialny nad tegorocznym konkursem Miss Małopolski. Zachęcamy dziewczyny z naszej gminy do udziału w castingu on line. 

Miss Małopolski to wydarzenie, które promuje nie tylko piękno pod każdą postacią. Równie istotne są: wiedza, nauka, dobre wychowanie i rozpowszechnianie niezwykle bogatej kultury regionu. Dzięki temu konkurs wyznacza pewne trendy oraz pokazuje to, co najpiękniejsze i najlepsze w mijającym roku.

Tradycją konkursów regionalnych w ramach Miss Polski było, że regionalne Miss znaliśmy do końca maja każdego roku. Wydarzenia w Polsce i na świecie związane z pandemią koronawirusa zmusiły organizatorów do zmiany planów organizacji konkursu, co spowodowało że nowe Miss i Miss Nastolatek Małopolski poznamy jesienią.

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://missmalopolski.pl/zostan-miss/.

Wymagania dla kandydatek:
– wiek 14 do 18 lat (roczniki 2002-2006) – do tytułu Miss Nastolatek
– wiek 19 do 27 lat (roczniki 1993-2001) – do tytułu Miss
– wzrost +167 cm
– stan cywilny panna
– obywatelstwo polskie

Półfinał Miss Małopolski planowany jest na przełomie czerwca i lipca, jednak ze względu na sytuację epidemiologiczną odbędzie się on w formie dotąd niespotykanej w konkursach miss. Z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa i zadbaniem o zdrowie uczestniczek konkursu mamy w planach realizację w małych grupach nagrania prezentacji każdej z uczestniczek, a materiał wideo zostanie udostępniony w kanałach social media. Na podstawie nagrań jury wyłoni finalistki jesiennej gali finałowej, a osoby śledzące ich udział oraz osoby zainteresowane samym konkursem będą mogły zobaczyć w równych warunkach każdą z uczestniczek.

Partnerzy konkursu: http://missmalopolski.pl/partnerzy-2020/

Strony / social media konkursu
www: http://missmalopolski.pl
instagram: https://www.instagram.com/missmalopolski/
facebook: https://www.facebook.com/missmalopolskiofficial/

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content