Mieszkanka gminy Gdów w półfinale MISS Małopolski

Podobnie jak w ubiegłym roku, Mój Gdów objął patronat medialny nad konkursem Miss Małopolski. Właśnie poznaliśmy najpiękniejsze Małopolanki ubiegające się o tytuł Miss Nastolatek Małopolski 2021 i Miss Małopolski.

Cieszymy się, że wśród półfinalistek mamy reprezentantkę naszej gminy: Emilię Matuszyk.

PÓŁFINAŁ MISS MAŁOPOLSKI

Poznaliśmy tegoroczne uczestniczki konkursu Miss i Miss Nastolatek Małopolski odbywającego się w ramach ogólnopolskiego narodowego konkursu piękności Miss Polski. 159 kandydatek z całego województwa (i nie tylko) zostało podzielone na dwie kategorie. O tytuł Miss Małopolski ubiega się 113 kandydatek z roczniak 1994-2003, natomiast o tytuł Miss Nastolatek Małopolski ubiegaj się 46 kandydatek z rocznika 2003-2007. Do czerwcowego finału awansuję 30 kandydatek do tytuły Miss Małopolski oraz 15-20 pretendentek do tytułu najpiękniejszej nastoletniej Małopolanki.

WYŁONIENIE FINALISTEK

Jury wybierze 26 dorosłych i 11-16 nastolatek. Pozostałe finalistki wybiorą internauci. Obecnie trwa głosowanie, a szczegóły głosowania można zobaczyć na koncie konkursu na portalu Facebook lub na stronie http://missmalopolski.pl/glosowanie-sms/. Dzięki temu głosowaniu po 3 kandydatki w każdej z kategorii otrzymają bezpośredni awans do finału bez względu na decyzję jury.

MISS POLSKI

Miss Polski to wydarzenie, które od ponad 30 lat cieszy się ogromną popularnością i niepodważalną renomą, a co roku w konkursie wybierana jest najpiękniejsza Polka. Jest to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna i najbardziej prestiżowa marka marka na rynku.

Od wielu lat finał konkursu organizowany jest w telewizji Polsat i należy do jednego z najlepszych show telewizyjnych w Polsce, którego oglądalność sięga 4 milionów widzów.

Dotychczasowe sukcesy Małopolanek

Edycja 2020 okazała się sukcesem reprezentantek na arenie ogólnopolskiej. Alicja Kucia została IV Wicemiss Polski Nastolatek, Barbara Rząsa reprezentująca nasz region awansowała do TOP10 finału nastolatek oraz zdobyła tytuł Najsympatyczniejszej Miss Nastolatek. Sukces osiągnęły też reprezentantki w drodze po tytuł Miss Polski, mianowicie Sandra Naum zdobyła tytuł IV Wicemiss Polski, a Żaneta Kotarba pochodząca z Fałkowic została Miss Foto.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content