Mieszkańcy Stryszowej wspaniale bawili się na Pikniku Rodzinnym

W niedzielę 8 lipca odbył się Piknik Rodzinny w Stryszowej, którego organizatorami było Koło Gospodyń Wiejskich, OSP przy współpracy Sołtysa wraz z Radą sołecką.

Piękna pogoda sprawiła, że do Stryszowej przybyło wielu gości. Na uczestników pikniku czekało wiele atrakcji. Każdy znalazł coś dla siebie. Starsze dzieci szalały na karuzeli oraz dużej dmuchanej zjeżdżalni. Dla maluszków przygotowano basen z kulkami, małą zjeżdżalnię i zamek do skakania. Na wszystkich, małych i dużych czekała kolorowa wata cukrowa.

Panie z KGW przygotowały wspaniały poczęstunek. Można było skosztować chleb ze smalcem i kiszonymi ogórkami, domowe ciasta, kołacze i wyroby wiejskie. Spragnieni, mieli do wyboru, przygotowane przez panie soki: pomarańczowy, cytrynowy, pietruszkowo – cytrynowy.

„Bardzo cieszy nasz tak duża frekwencja na pikniku. Rodzice i ich dzieci byli bardzo zadowoleni z przygotowanych atrakcji i już się dopytywali czy w przyszłym roku też będzie taka impreza. Cieszy również fakt, że swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas oraz nasza radna Pani Hanna Dziewońska” – mówi Elżbieta Zdebska – „Dziękujemy sponsorom, za pomoc w organizacji imprezy oraz osobom, które czynnie włączyły się w przygotowanie tego wydarzenia. A także wszystkim którzy bawili się na pikniku. – dodaje.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content