Medal dla Kierownika Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Gdowie

20 października br. w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie medali dla funkcjonariuszy małopolskiego garnizonu Policji.

Wśród wyróżnionych policjantów znalazł się asp. sztab. Grzegorz Kadzik – Kierownik Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Gdowie.

Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita udekorował 48 osób „Medalami za Długoletnią Służbę”, wręczając 10 złotych, 32 srebrnych i 6 brązowych medali. Komendant Wojewódzki Policji wręczył wyróżnionym legitymacje.  Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda przyznał małopolskim policjantom „Medale za Długoletnią Służbę” jako nagrodę za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

Wśród wyróżnionych są policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Krakowie, komend miejskich i powiatowych. To policjanci  pionu kryminalnego, prewencji,  ruchu drogowego i logistyki, zarówno szczebla kierowniczego jak i z tzw. pierwszej linii.  Z terenu powiatu wielickiego wyróżniona została również asp. sztab. Dominika Półtorak – Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Niepołomicach.

 

 

Źródło: Policja Wieliczka

Autor: Redaktor 5

Udostępnij post na:

Skip to content