Masz już prezent dla swojej drugiej połówki na Walentynki?

Już w najbliższy czwartek zakochani będą świętować swój dzień, tzw. Walentynki. Jedni go uwielbiają, inni krytykują, jednak bez wątpienia dostać prezent jest miło, a dać go ukochanej osobie jeszcze milej. Wiesz już czym tym razem zaskoczysz swą drugą połówkę?

Jeśli nie, podpowiadamy kilka pomysłów:

1.Kolacja w ciemności

Kolacja w ciemności pozwala na nowe doznania kulinarne. Podczas kolacji wyłącza się Nam zmysł wzroku, za to jednak inne zmysły stają się silniejsze. Aromaty dań bez wątpienia pobudzą Waszą wyobraźnię, a smak dań będzie jeszcze głębszy. Jeśli kochacie jeść, a jednocześnie chcecie spróbować czegoś nowego to będzie dla Was świetny wybór! Restauracje, które zapewnią te emocje znajdziesz m.in na stronie:  www.dineinthedark.pl

2.Wspólny wieczór w SPA

Jeśli nie macie czasu na dłuższy urlop, a pragniecie chociaż na chwilę odpocząć świetnym pomysłem na „walentynkowe” wyjście będzie wieczór w SPA. W Internecie możecie znaleźć mnóstwo ofert zabiegów „dla dwojga”. A może wspólny masaż?

3. Teatr zamiast kina?

Wiele par oczywiście tradycyjnie w dzień zakochanych wybiera się do kina. Każdy z Nas zna „kilometrowe” kolejki do kas biletowych. Może w tym roku zamiast do kina zaprosicie swoją drugą połówkę do teatru?

4.Coś wyjątkowego

Drodzy Panowie oczywiście Panie kochają kwiaty i pluszowe maskotki, jednak to nie jest dobry pomysł 6 rok z rzędu! W zamian za to podarujcie swoim ukochanym coś wyjątkowego. Może wspólny portret lub słój wypełniony karteczkami, na których napiszecie dlaczego kochacie swoje kobiety.

5.Coś dla Panów

Drogie Panie Wy również możecie podarować Panom coś wyjątkowego. Czy Wasi mężczyźni kochają samochody? Jeśli tak może wykupicie im przejażdżkę po torze wyjątkowym samochodem. A może skok ze spadochronu jest marzeniem Waszego ukochanego? Jeśli jednak wolicie wybrać mniej ekstremalne rozrywki może dobrym pomysłem degustacja piwa lub wina…. także w ciemności?

 

 

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content