Liczna reprezentacja UKS Gryf Gdów oraz UKS Rokicie Szczytniki na Wojewódzkich Turniejach Klasyfikacyjnych Żaczek i Żaków oraz Kadetów

W dniu 22 września w Krakowie rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaczek i Żaków – z udziałem 43 uczestników (18 dziewcząt i 25 chłopców). W zawodach doskonale spisali się reprezentanci klubów z terenu naszej gminy.Chłopcy z UKS Gryf Gdów zdobyli aż dwa medale: srebro- Jakub Turecki i brąz- Rafał Marchewka. W czołówce najlepszych żaczek znalazła się zawodniczka UKS Rokicie Szczytniki- Zuzanna Mardosz, która zdobyła piąte miejsce.

Julia Gaj z UKS Rokicie Szczytniki została sklasyfikowana na miejscach 9-11, a jej klubowa koleżanka Ewelina Gajec na miejscach 13-16.

Wśród chłopców Maciej Mardosz  z UKS Rokicie Szczytniki oraz Mikołaj Pilch z UKS Gryf Gdów uplasowali sie na miejscach 9-12.
Na dalszych miejscach rozgrywki zakończyli:
Stachel Bartłomiej (UKS Rokicie Szczytniki)
Stachel Artur (UKS Rokicie Szczytniki).

Tego samego dnia rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetek i Kadetów z udziałem 76 uczestników (25 dziewcząt i 61 chłopców). Także w tej grupie wiekowej nie zabrakło reprezentanów UKS Gryf Gdów oraz UKS Rokicie Szczytniki, którzy wywalczyli następujące miejsca:

Kadetki:
9.-12. Skowronek Anna (UKS Rokicie Szczytniki) i Filipek Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)
13.-16. Gaj Milena (UKS Gryf Gdów) i Perz Izabela (UKS Gryf Gdów)
17-20 Rudzka Oliwia (UKS Rokicie Szczytniki)
21-24 Kaczmarczyk Julita (UKS Rokicie Szczytniki)

Kadeci:
4. Kucharski Mateusz (UKS Gryf Gdów)
7. Wcisło Konrad (UKS Gryf Gdów)
17-24. Pilch Aleksander (UKS Gryf Gdów)i Miękina Hubert (UKS Gryf Gdów)
25-32. Szostak Michał (UKS Rokicie Szczytniki)
41-48. Kętrzyński Sean (UKS Gryf Gdów) i Pajorski Mateusz (UKS Gryf Gdów)
49.-56. Miernik Jan (UKS Gryf Gdów)

Dzień wcześniej odbył się Turniej Młodzików, w którym zwyciężyła Milena Gaj-zawodniczka UKS Gryf Gdów. Na trzecim miejscu została sklasyfikowana Angelika Filipek  z UKS Rokicie Szczytniki. Wysokie 4 miejsce zajął Mateusz Pajorski z „Gryfu”, a 5 miejsce przypadło jego koledze z klubu Aleksandrowi Pilchowi. Także  piąte miejsce, wśród dziewcząt, zajęła zawodniczka „Gryfu” Izabela Perz.
W turnieju wzięło udział 9 reprezentantów UKS Gryf Gdowa oraz 6 z UKS Rokicie Szczytnik.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

źróło: http://kozts.pl/

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content