„Laurka dla mojej Mamy, Laurka dla mojego Taty” – konkurs plastyczny z okazji święta rodziców

Centrum Kultury w Gdowie zaprasza wszystkie dzieci z naszej gminy do udziału w konkursie plastycznym „LAURKA DLA MOJEJ MAMY, LAURKA DLA MOJEGO TATY”.

Organizatorzy zachęcają najmłodszych mieszkańców naszej gminy aby okazali uczucia swoim rodzicom przygotowując dla nich laurki. Tworzenie laurki to nie tylko rozwijanie umiejętności plastycznych i twórczych, to także kształcenie umiejętności redagowania życzeń oraz okazywania uczuć. A to nie wszystko, bo na zwycięzców czekają nagrody, a najładniejsze laurki zostaną opublikowane na stronie Centrum Kultury wraz życzeniami z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty.

Aby wziąć udział w Konkursie należy dostarczyć do Centrum Kultury w Gdowie własnoręcznie wykonane laurki. Prace wraz z dołączoną kartą zgłoszenia można składać w terminie 18 – 20 maja 2020 r. w godz. 8.00 – 14.00  w budynku Centrum Kultury w Gdowie. Przy wejściu głównym, od strony ulicy przygotowane będzie specjalne pudełko. 

Przed przygotowaniem prac na konkurs, organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem konkursu, w którym opisane są zasady uczestnictwa oraz kryteria ocen.

REGULAMIN KONKURSU LAURKA DLA MOJEJ MAMY, LAURKA DLA MOJEGO TATY

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content