Laureaci XII Przeglądu Artystycznego Młodzieży CK-art odebrali nagrody

XII Przegląd Artystyczny Młodzieży CK-art dobiegł końca. I choć laureatów poznaliśmy już kilka tygodni temu, dopiero teraz było możliwe zorganizowanie Gali Finałowej połączonej z rozdaniem nagród. W dniu wczorajszym na scenie zaprezentowali się laureaci w kategorii Muzyka i Taniec. Usłyszeliśmy trzy utwory w wykonaniu: Gabrieli Fortuny, Julianny Sitko i Julii Wyszyńskiej. Tancerzy reprezentowały duety: Julia i Antonina Ważny, Karolina Skrzypek i Anna Bobowski oraz solistka: Dominika Glica. 

Po części artystycznej Gospodarz Gminy Gdów Pan Zbigniew Wojas wraz z Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie Wioletą Chmielą wręczyli zwycięzcom i wyróżnionym nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Złotą statuetkę otrzymała Społeczna Szkoła Podstawowa im. Sue Ryder z Niepołomic, za zdobycie największej ilości nagród w całym Przeglądzie.

Dziś w Gdowie spotkali się młodzi artyści, którzy zwyciężyli w kategoriach: Literatura, Plastyka i Fotografia. Po oglądnięciu przygotowanej prezentacji podsumowującej tegoroczną edycję, Pani Dyrektor Centrum Kultury wręczyła wyróżnionym i zwycięzcom nagrody oraz dyplomy. Następnie wszyscy mogli oglądnąć przygotowaną wystawę prac, która znajduje się w sali widowiskowej.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content