Książnice wicemistrzem powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt

27 października 2015 r. w Kłaju odbyły się powiatowe zawody sportowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej dziewcząt. Gminę Gdów reprezentowała Szkoła Podstawowa z Książnic (mistrz gminnych eliminacji). W turnieju powiatowym wzięły udział szkoły: SP Niepołomice, ZS Kłaj, SP Książnice, SP Bodzanów, SP Wola Zabierzowska,  SP Gorzków.

„Cała drużyna systematycznie trenowała na dodatkowych zajęciach prowadzonych w szkole, aby dobrze przygotować się do turnieju powiatowego. Nasza Szkoła zajęła II miejsce, przegrywając w finale z Kłajem 2-1. Naszą Szkołę reprezentowały: Kasprzyk Martyna, Przęczek Klaudia, Seweryn Oliwia, Seweryn Magdalena, Mętel Barbara, Kasprzyk Julia, Kaczor Agnieszka, Klima Karolina, Szostak Magdalena. Jestem bardzo dumny z dziewczyn. To wielka przyjemność móc z nimi pracować”-mówi Krzysztof Obrał, opiekun drużyny dziewcząt i nauczyciel wychowania fizycznego.

Pani Dyrektor Agnieszka Partyka-Wiej także jest bardzo dumna z osiągnięć swoich uczennic oraz ich trenera „Sukces cieszy tym bardziej, że jesteśmy małą placówką, i  na zawody Pan Krzysztof pojechał ze wszystkimi uczennicami klasy VI, ale również musiał zasilić ekipę dziewczynkami z klasy V i IV. Mam nadzieję, że nasi uczniowie osiągną podobne lub większe sukcesy w kolejnych zawodach sportowych, na terenie gminy, powiatu, a może i województwa. Tego im z całego serca życzę.”

[Not a valid template]

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content