Książnice proszą o głosy w konkursie

Rusza konkurs internetowy Mamy FIOła na Małopolskę. W roku 2022 zrealizowano 89 inicjatyw, z czego 1 na terenie gminy Gdów – Stowarzyszenie Książnice nad Rabą „Ocalić od zapomnienia” to nazwa projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Książnice nad Rabą, które bierze udział w głosowaniu.  Projekt stowarzyszenia z Książnic zakładał organizację serii spotkań i spacerów mających na celu popularyzowanie lokalnej historii oraz umieszczenie tabliczek informacyjnych w najciekawszych miejscach wsi, wydanie bezpłatnego, broszurowego przewodnika po Książnicach na podstawie zebranych od mieszkańców informacji i zdjęć. Aby zagłosować należy kliknąć w link:  https://malopolskalokalnie.pl/stowarzyszenie-ksiaznice-nad-raba/    i postępować zgodnie ze wskazówkami. 

Tegoroczna edycja Małopolska Lokalnie dobiega końca. Teraz czas na ruch internautów – zagłosuj, wybierz najlepszą Twoim zdaniem inicjatywę lokalną. Głosowanie trwa od 14 do 27 listopada do godziny 12.00. Każdego dnia można oddać 1 głos. Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze zapraszają mieszkańców do udziału w konkursie „Mamy FIO-ła na Małopolskę”, czyli konkursie na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach Małopolska Lokalnie. Dziękujemy za rozpowszechnianie informacji o naszym Stowarzyszeniu i o zachęcaniu do głosowania. Nieustannie przypominamy – głosuj raz dziennie, codziennie.

– zachęcają do głosowania członkowie Stowarzyszenia. 

Sponsorem nagrody głównej w wysokości 1500 zł dla najciekawszej małopolskiej inicjatywy wybranej przez internautów jest Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Aby wybrać najciekawszą inicjatywę wystarczy:

  • wejść na stronę pod tym adresem
  •  wybrać najciekawszą inicjatywę
  • zagłosować,
  • potwierdzić oddanie głosu klikając w link aktywacyjny, który przyjdzie na maila.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej.  

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu NOWEFIO na lata 2021-2030, Komitet ds. Pożytku Publicznego. Projekt „Małopolska Lokalnie” dofinansowany jest ze środków Miasta Krakowa, Powiatu Oświęcimskiego, Powiatu Myślenickiego, Powiatu Wielickiego i Alexander Mann Solutions. Partner projektu: Województwo Małopolskie.

Zachęcamy do głosowania a Stowarzyszeniu życzymy powodzenia w konkursie!

 

Foto i źródło: Stowarzyszenie Książnice nad Rabą.

Autor: Redaktor3

Udostępnij post na:

Skip to content