Konkurs z Orange – Art- do wygrania fotoksiążka!

Zapraszamy wszystkich naszych czytelników do udziału w nowym konkursie. Po raz pierwszy na naszym portalu będzie to konkurs fotograficzny. Do wygrania fotoksiążka ufundowana przez właściciela Agencji Reklamowej Orange Art, Pana Piotra Okoń.

Aby wziąć udział w walce o nagrodę należy:

  1. Polubić stronę FB Orange Art. (zobacz tutaj) oraz
  2. Nadesłać własną fotografię dziecka w kategorii „najzabawniejsze zdjęcie dziecka”

Fotografie należy przysyłać na adres konkursy@mojgdow.pl (w temacie proszę wpisać: fotoksiążka). Na zdjęcia czekamy do 24 maja 2016, do godziny 24.00. Jedna osoba może nadesłać maksymalnie 2 fotografie.

Sponsor nagrody wybierze 5 najlepszych jego zdaniem zdjęć, które zostaną opublikowane na stronie portalu Mój Gdów i poddane ocenie naszych czytelników. Głosowanie czytelników na najlepsze zdjęcie potrwa od 27 maja do 31 maja do godziny 24.00. 1 czerwca, ogłosimy nazwisko zwycięzcy.

Nagrodą w konkursie jest fotoksiążka w formacie A4, ze sztywną oprawą z gąbką oraz 28 stron wewnętrznych na zdjęcia. Fotoksiążka będzie zrealizowana z powierzonych przez zwycięzcę zdjęć w ustalonej ilości – minimum 28, maksymalnie 80 oraz indywidualnym projektem graficznym ustalonym w oparciu o oczekiwania zwycięzcy konkursu.

Nadesłanie zdjęcia konkursowego jest równoznaczne z tym, że osoba biorąca udział w konkursie ma prawa autorskie do nadesłanego zdjęcia oraz zgodę rodziców/opiekunów prawnych dziecka, do wykorzystania wizerunku dziecka na stronie www.mojgdow.pl oraz na fangae’u Mój Gdów na Facebooku.

Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Zwycięzców zachęcamy do zrobienia pamiątkowego zdjęcia przy odbiorze nagrody, które umieścimy na naszej stronie. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Dodatkowo 1 czerwca na łamach naszego portalu zostanie zaprezentowana galeria wszystkich zdjęć przesłanych na adres konkursy@mojgdow.pl

[Not a valid template]

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content