Konkurs z okazji Dnia Dziecka z Jodo Gym

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy  do udziału w naszym konkursie „Aktywne Dzieci na świeżym powietrzu” organizowanym wspólnie z siłownią i klubem fitness Jodo Gym. Do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na zajęcia dla dzieci do klubu fitness Jodo Gym w Bilczycach.

Pokaż nam na zdjęciu jak Twoje dziecko aktywnie spędza czas na świeżym powietrzu. Zdjęcia należy przysłać na adres mailowy: konkursy@mojgdow.pl

Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 2 zdjęcia. Komisja konkursowa wybierze 2 zdjęcia, których autorzy otrzymają nagrody od klubu Jodo Gym.

Na zdjęcia Waszych Dzieci czekamy do 11 czerwca 2017 r. do godziny 24.00

Wszystkie zgłoszone prace zostaną opublikowane na portalu Mój Gdów.

Nagrodą jest bon-wejściówka na zajęcia do klubu Jodo Gym dla dzieci w wieku 5-12 lat, do zrealizowania najpóźniej do dnia 31.08.2017. Po otrzymaniu nagrody termin zajęć należy ustalić z pracownikami klubu Jodo Gym. Wręczenie nagrody odbędzie się w Bilczycach, w Klubie Jodo Gym.

Nadesłanie zdjęcia konkursowego jest równoznaczne z tym, że osoba biorąca udział w konkursie ma prawa autorskie do nadesłanego zdjęcia oraz zgodę rodziców/opiekunów prawnych dziecka, do wykorzystania wizerunku dziecka na stronie www.mojgdow.pl, fangae’u Mój Gdów na Facebooku oraz stronie i FB sponsora nagrody-Jodo Gym.

Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Zwycięzców zachęcamy do zrobienia pamiątkowego zdjęcia przy odbiorze nagrody, które umieścimy na naszej stronie. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content