Konkurs z Lodolandią

edycja: konkurs przedłużamy do 5 lipca, a Lodolandia Gdów dorzuca jeszcze jeden voucher, zatem nagrody otrzymają 3 osoby! Czekamy na Wasze odpowiedzi przesłane na maila: konkursy@mojgdow.pl


Z okazji rozpoczynającego się lata zapraszamy wraz z Lodolandią Gdów naszych Czytelników do wzięcia udziału w nowym konkursie.

Do wygrania vouchery o wartości 20 zł na zakupy w Lodolandii. Vouchery otrzymają dwie osoby, które w najciekawszy sposób opowiedzą na pytanie ” Jaki smak lodów lubisz najbardziej? ” . Jury konkursu wybierze ich zdaniem najbardziej pomysłowe i kreatywne odpowiedzi (mogą być one w formie wierszyka, rebusu, rysunku…wszystko zależy od Ciebie).

Odpowiedzi prosimy o przesyłanie na adres: konkursy@mojgdow.pl, do 30 czerwca 2020. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Konkurs”.
Jury, w składzie przedstawiciela redakcji Mój Gdów oraz przedstawiciela sponsora wybierze ich zdaniem najciekawszą odpowiedź. Zwycięzców poznamy na początku lipca. Vouchery będzie można wykorzystać do 31 lipca 2020.

Zwycięzców zachęcamy do zrobienia pamiątkowego zdjęcia przy odbiorze nagrody, które umieścimy na naszej stronie. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Każdy uczestnik konkursu wyraża zgodę na podania imienia i nazwiska na portalu Mój Gdów- w przypadku wygranej w konkursie.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content