Konkurs z Kliniką Pięknego Ciała

Z okazji wakacji wspólnie z Kliniką Pięknego Ciała zapraszamy czytelników do wzięcia udziału w nowym konkursie.

Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody: za pierwsze miejsce wejście na zabieg Power Slim, za drugie miejsce -godzinny masaż (do wyboru: masaż klasyczny, relaksacyjny, antycellulitowy, gorącymi kamieniami, aromaterapeutyczny). Ponadto dla wszystkich uczestników konkursu sponsor konkursu oferuje rabat 20% na dowolny zabieg w Klinice Pięknego Ciała do wykorzystania w przeciągu miesiąca od ogłoszenia wyników konkursu. 

Aby wygrać wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe (maksymalnie w pięciu zdaniach), które brzmi: „Jak wyglądałyby Twoje wymarzone wakacje?” 

Odpowiedzi prosimy o przesyłanie na adres: konkursy@mojgdow.pl, do 8 lipca 2018. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Konkurs”.
Jury, w składzie przedstawiciela redakcji Mój Gdów oraz przedstawiciela sponsora- Kliniki Pięknego Ciała, wybierze ich zdaniem najciekawszą odpowiedź.

Zwycięzców zachęcamy do zrobienia pamiątkowego zdjęcia przy odbiorze nagrody, które umieścimy na naszej stronie. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Każdy uczestnik konkursu wyraża zgodę na podania imienia i nazwiska na portalu Mój Gdów- w przypadku wygranej w konkursie.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content