Konkurs Miss Małopolski 2020 rozstrzygnięty. W Top 10 Konkursu znalazły się dziewczyny z naszej gminy

Konkurs Miss Małopolski to wydarzenie, które cieszy się niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody oraz jest najważniejszym i najbardziej prestiżowym konkursem piękności w woj. Małopolskim. W tym roku wśród finalistek walczących o zaszczytny tytuł,  znalazły się dwie reprezentantki naszej gminy: Żaneta Kotarba – pochodząca z Fałkowic oraz Nikola Płachta z Winiar.

W tym roku organizatorom na kolejnych etapach plany psuła pandemia, ale udało się ostatecznie wyłonić najpiękniejsze mieszkanki Małopolski. W krakowskim Studio Station, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa związanego z pandemią ogłoszono wyniki tegorocznej edycji Miss i Miss Nastolatek Małopolski. Jury w tym roku wyboru dokonało na podstawie zdjęć finalistek oraz nagrań wideo. Podczas nagrania odczytano werdykt jury, przekazano nagrody oraz korony nowym miss województwa.

W Top 10 Konkursu nie zabrakło dziewczyn z naszej gminy.

Żaneta Kotarba, pochodząca z Fałkowic została 2 Wicemiss Małopolski 2020 r. 

Nikola Płachta z Winiar została Miss Internautów Małopolski 2020 r.

Dziewczyny otrzymały również awans do ogólnopolskiego etapu Miss Polski 2020. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

 

Autor: Redaktor1

Udostępnij post na:

Skip to content