Przedłużamy konkurs: dwa vouchery po 50 zł każdy, czekają na Ciebie!

Przedłużamy termin nadsyłania odpowiedzi, aby powalczyć o voucher do salonu fryzjerskiego. Czekamy na wasze odpowiedzi do jutra, tj. 8 marca do godziny 16.00!

Wśród prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy, aż dwie nagrody:vouchery o wartości 50 zł każdy.        Nagrody ufundowała właścicielka „STUDIO FRYZUR DOMINIKA”, mieszczącego się w Gdowie, przy ul.Łapanowskiej.
. Aby wziąć udział w losowaniu nagród, należy prawidłowo odpowiedzieć na 4 pytania konkursowe:
1. Co to jest Ombre?
2. Czy sebum to taka część włosa, która znajduje się pod czy nad powierzchnią skóry?
a/ Nad powierzchnią skóry
b/ Pod powierzchnią skóry
3.Które kolory (wymień trzy) zaliczamy w palecie koloryzacji do grupy tzw. KOLORÓW CIEPŁYCH
4.Wszelkiego rodzaju odżywki powinny być nakładane od samej nasady włosów.
a/ Prawda
b/ Fałsz
Jednocześnie użytkowników facebook’a prosimy o udostępnienie informacji o naszym konkursie (ze strony lub z naszego FB). ). Czekamy na Wasze odpowiedzi, przesłane na adres konkursy@mojgdow.pl (w temacie proszę wpisać: konkurs fryzjer) do wtorku 8  marca, do godziny 16:00, a nazwiska zwycięzców podamy tego samego dnia około godziny 19:00. Nie zapomnijcie pod odpowiedziami podać swojego imienia i nazwiska. W środę ogłosimy nazwisko zwycięzcy. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na udostępnienie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej Mój Gdów oraz na naszym fanpage’u. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Vouchery można odebrać od środy 9 marca, i są do wykorzystania, po wcześniejszym umówieniu się w salonie, do końca marca.
Zapraszamy do udziału w konkursie.

Autor: admin

Udostępnij post na:

Skip to content